A. Zuokas: „Tautos namai turi atgimti kultūrinei veiklai“

Autorius: Data: 2011-06-03 , 10:40 Spausdinti

Ketvirtadienį, 2011 m. birželio 2 d., Vyriausybėje vykusiame pasitarime su Vyriausybės kancleriu Deividu Matulioniu sostinės meras Artūras Zuokas aptarė Tautos namų projekto įgyvendinimo planus. Mero teigimu, ant Tauro kalno įsikūrę Tautos namai turi tapti kultūros centru su tarptautinius standartus atitinkančia koncertų sale.

„Turime skirti tinkamą dėmesį šiam projektui, apie kurį poetas Justinas Marcinkevičius yra pasakęs: „tauta atstato Valdovų rūmus, nors pati neturi ne tik rūmų, bet netgi namų“. Vis dėlto atėjo laikas pagaliau sutvarkyti Tautos namus, kad sostinės centre jau daug metų nenaudojamas pastatas atgimtų miesto ir visos valstybės kultūrinei veiklai“, – sakė A.  Zuokas. 

Vilniaus miesto savivaldybė imasi iniciatyvos kartu su Ūkio ministerija artimiausiu metu parengti galimybių studiją šiam projektui.

Šių metų vasarį ant Tauro kalno prie paminklinio akmens, skirto Tautos namų idėjos 100-ečiui paminėti, buvo prisimintas Jono Basanavičiaus sumanymas būtent čia įkurti Tautos namus. Tikimasi, kad Tautos namus būtų galima įkurti iki 2018-ųjų, kai Lietuvoje bus minimas Vasario 16-osios šimtmetis.

Anton Nikiti, Rinkodaros ir viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistas
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Tel. 211 27 37,
vrt@vilnius.lt, www.vilnius.lt, http://www.facebook.com/vilnius.lt

Vyriausybė , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra