Stasio Lozoraičio premija – Andriui Navickui

Autorius: Data: 2011-01-12 , 09:35 Spausdinti

Vilija BLAŽYTĖ, Vilnius

„Užuot keikę tamsą, uždekime žvakę“ premijos „Kelyje į Vilties Prezidento Lietuvą“ įteikimo metu kinų mąstytojo Konfucijaus žodžius citavo internetinio naujienų portalo Bernardinai.lt vyr. Redaktorius Andrius Navickas. Šis posakis yra ir Bernardinai. lt motto.

2011 m. sausio 9 dieną buvo įteiktas aukščiausias Lietuvos žurnalistų draugijos (LŽD) skiriamas apdovanojimas už žurnalistinę veiklą – Stasio Lozoraičio premija „Kelyje į Vilties Prezidento Lietuvą“.

Šiais metais buvo apdovanotas žurnalistas, internetinio naujienų portalo Bernardinai.lt vyr. redaktorius Andrius Navickas.

Ši premija „Kelyje į Vilties Prezidento Lietuvą“ teikiama už atitinkančią LŪD propaguojamus principus žurnalistų kūrybą.

Ji gali būti skiriama:

1) už aktualiausius ir ryškiausius spaudoje, radijuje, televizijoje ar internetinėje žiniasklaidoje paskelbtus žurnalistų kūrinius;

2) už vertingą ilgametę žurnalistinę veiklą.

Stasio Lozoraičio premija įteikta jau tryliktą kartą. Iki šiol buvo apdovanoti šie žurnalistai, visuomeniniai veikėjai, kūrėjai: Nijolė Baužytė, Kazys Požėra, kun. Vaclovas Aliulis, Liudvika Pociūnienė, kun. Julius Sasnauskas ir kt.

Premija buvo įsteigta 1998 metais Lietuvos žurnalistų draugijos pirmininkės Romos Grinbergienės iniciatyva. Pagerbiant S. Lozoraičio atminimą ji buvo pavadinta „Kelyje į Vilties Prezidento Lietuvą“.

Premijos moto: „Už taiką, santarvę ir bendrą darbą“.

Autorės nuotr.

Nuotraukoje: Pirmoji Stasio Lozoraičio premijos „Kelyje į Vilties Prezidento Lietuvą“ laureatė Nijolė Baužytė, Gražina Petrošienė, Vaclovas Aliulis, Rasa Starkevičienė, Kazys Starkevičius, Marytė Kontrimaitė, sėdi Andrius Navickas

Voruta. – 2011, saus. 22, nr. 2 (716), p. 13.

Premijos , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra