A. Kubilius susitiko su Azerbaidžano prezidentu

Autorius: Data: 2011-07-05 , 13:07 Spausdinti

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius ir jį lydintys delegacijos nariai, baigę darbo vizitą Afganistane, Baku (Azerbaidžano Respublika) susitiko su Azerbaidžano prezidentu Ilhamu Alijevu.

Susitikimo metu buvo kalbėta apie galimybes stiprinti dvišalius tarpusavio santykius, skatinti ekonominio bendradarbiavimo potencialą bei abipuses investicijas.

Taip pat buvo aptarta Azerbaidžano santykių su Europos Sąjunga dinamika, regiono saugumo klausimai ir konkrečiai Kalnų Karabacho problema. Pašnekovai pasikeitė nuomonėmis apie energetikos situaciją ES, energetinio saugumo reikalus regione, vystomą „Nabucco“ projektą. Premjeras A. Kubilius pristatė Lietuvos vykdomas reformas energetikos sektoriuje. Vieningai sutarta, kad yra dar daug galimybių ir neišnaudoto potencialo gerinti ES, Lietuvos ir Azerbaidžano bendradarbiavimą energetikos srityje.

Po susitikimo su prezidentu I. Alijevu, premjeras A. Kubilius, krašto apsaugos ministrė Rasa Juknevičienė, kiti delegacijos nariai pietavo su Azerbaidžano Ministru Pirmininku Arturu Rasizade‘u. 

Planuojama, kad vėlai vakare premjeras ir jį lydinti Lietuvos Vyriausybės delegacija grįš į Vilnių.

Spaudos tarnyba

Vyriausybė , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra