A. Kubilius su V. Janukovyčiumi aptarė Ukrainos eurointegraciją

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Premjeras Andrius Kubilius su Lietuvoje viešinčiu Ukrainos Prezidentu Viktoru Janukovyčiumi 2010 m. spalio 14 dieną aptarė dvišalius santykius, Ukrainos eurointegracinius procesus ir kaip Lietuva gali prie jų prisidėti.
 
Premjeras patikino, jog „Europos Sąjungos Rytų partnerystė ir Ukrainos eurointegraciniai siekiai yra vienas svarbiausių Lietuvos užsienio politikos reikalų, kuris bus ypač aktualus Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungai metu.“
 
Ukrainos vadovas papasakojo apie permainas, vykstančias Ukrainoje. V. Janukovyčiaus teigimu, šiuo metu šalis vykdo gilias sistemines reformas, bet vyrauja politinis stabilumas.
 
Pasak Premjero A. Kubiliaus, Lietuva atidžiai stebi permainas Ukrainoje. Ministras Pirmininkas paragino nebijoti laisvos prekybos sutarties su Europos Sąjunga, kaip pavyzdį įvardydamas Lietuvą, kuri jau naudojasi laisvos prekybos privalumais.
 
Premjeras pastebėjo, kad viena iš jo politinės patirties pamokų yra paprasta – opozicijos teisėmis reikia rūpintis, kol esi valdžioje. Jis taip pat paragino Ukrainą įsiklausyti į ekspertų pastabas, prisimindamas, kaip Lietuvai jos kelyje į Europos Sąjungą pravertė įsiklausymas į pakankamai kritiškus Europos ekspertų patarimus dėl žodžio laisvės, opozicijos teisių.
 
Spaudos tarnyba/Ministro Pirmininko tarnyba
Tel.: (8 5 ) 2663746, 2663870, 2663744, faks. (8 5) 2663745
El. paštas: kasp@lrv.lt
 
Roberto Dačkaus (fotodiena.lt) nuotr.
 
Nuotraukoje: Ukrainos Prezidentas V. Janukovyčius

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra