A. Kubilius kreipėsi į Seimo pirmininkę dėl Europos Parlamente platinamos brošiūros „Politinės opozicijos sunaikinimas“

Autorius: Data: 2014-01-31 , 15:30 Spausdinti

Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius susipažinęs su Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje platinamu Darbo partijos parengtu Lietuvą šmeižiančiu paskviliu „Politinės opozicijos naikinimas“, kreipiasi į Seimo ir Darbo partijos pirmininkę Loretą Graužinienę, prašydamas atsakyti į pridedamus klausimus.

Paklausimas pridedamas:

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkei
L.Graužinienei

Gerbiama Seimo Pirmininke, Gerbiama Darbo partijos Pirmininke,

Susipažinęs su Jūsų partijos parengtu Lietuvą šmeižiančiu paskviliu „Politinės opozicijos naikinimas“, kuris platinamas Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje, prašau Jūsų atsakyti į šiuos klausimus:

– kodėl paskvilis yra pristatomas ne kaip Darbo partijos kūrinys, o kaip nepriklausomų ir susirūpinusių piliečių grupės kūrinys? Gal galite išvardinti, kas yra tie piliečiai? Ar ši priedanga rodo, kad pati Darbo partija gėdijasi tokio paskvilio kūrybos, ar bijo prisiimti atsakomybę už juo skleidžiamą šmeižtą apie Lietuvą, ar tiesiog galvojate, kad Darbo partija yra tiek susikompromitavusi, kad savo įkūrėjui tokiais viešais paskviliais, pasirašytais savo vardu, galite tik pakenkti?

– kodėl paskvilį apie V. Uspaskichą pavadinote „Politinės opozicijos sunaikinimas“, kai Darbo partija dabar yra valdžios koalicijos viena iš stambiausių partijų, o V. Uspaskichas yra valdžios koalicijos Politinės Tarybos narys; ar toks pavadinimas reiškia jūsų opozicinę savijautą valdančioje koalicijoje su socialdemokratais; ar pasirodžius tokiam paskviliui ir vertindami tai, kad Jūs dabar esate Darbo partijos pirmininkė, turėtume Jus Seime vadinti ne Seimo Pirmininke, o Opozicijos Lydere?

– kodėl paskvilį iliustruojate savo partijos organizuotų negausių mitingų nuotraukomis, o po nuotraukomis rašote, kad tai tūkstančiai piliečių susirinko paremti Darbo partijos ir jos lyderių teismo procese? Ar, kai organizavote šiuos mitingus ir savo ministrus atvarėte į tuos mitingus, jau žinojote apie šio paskvilio leidybą ir ar šiuos mitingus organizavote tiktai vardan tokių nuotraukų, kurias po to dedate į tokius paskvilius?

– ar tikrai Jūs taip prastai vertinate kitų šalių atstovus Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje, kad tikitės jų nuomonę įtakoti tokia prastos kokybės, sovietinio stiliaus propaganda, šmeižiančia savo šalį? Ar Jums asmeniškai ne gėda būti atsakinga už tokią partiją, už tokią niekingą partinę propagandą ir tokį melagingą savo Tėvynės niekinimą?

Andrius Kubilius
Iki šiol galvojęs, kad yra tikrasis nesunaikintos Seimo Opozicijos Lyderis

Seimas , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra