A. Kubilius: „Kauno merui kerštaujama už tai, kad jis išvadavo Kauną nuo oligarchinių interesų grupių”

Autorius: Data: 2014-09-18 , 15:10 Spausdinti

Kauno merui Andriui Kupčinskui skelbiamą interpeliaciją Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas, Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius vertina kaip įtaką Kauno energetikoje praradusių oligarchinių grupių kerštą. Pasak A. Kubiliaus, nestebina, kad tokiai akcijai vadovauja dabar jau socialdemokratas Arvydas Garbaravičius, stebina, kad tokioje destruktyvioje akcijoje dalyvauja ir liberalai.

„Panašu, kad Kauną vėl siekiama grąžinti į „Gazpromo“ draugų grupės valdymo laikus. Ši oligarchinio įtakos pasidalijimo išsiilgusi grupė nepatenkinta, kad šilumos ūkyje dominuojantį gamintoją pakeitė tarpusavyje konkuruojančios biokurą kūrenančios įmonės, kurios kauniečiams siūlo pigesnį karštą vandenį ir šilumą. Jiems, regis, netinka ir skaidresnis savivaldybės įmonių valdymas, kurias vėl trokštama kuo greičiau pasidalinti ir paversti nomenklatūriniu prieglobsčiu, tenkinančiu kelių žinomų Kauno šeimų, o ne kauniečių interesus“, – sako A. Kubilius.

Pasak parlamentaro, interpeliacija – tai kerštas A. Kupčinskui už tai, jog jis ėmėsi žingsnių, kad Kaunas būtų išvaduotas nuo „Gazprom“ ir dujų tarpininkavimo verslą valdančio Rimanto Stonio interesų, kurie dabar ir siekia revanšo, o jiems tarnauti, panašu, dabar nusprendė Kauno miesto savivaldybės tarybos opozicijos atstovai.

Kaunas , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra