A. Gelūnas: Valdovų rūmams pabaigti reikia beveik 32 mln. litų

Autorius: Data: 2011-10-17 , 16:46 Spausdinti

Justina JURŠYTĖ

Kultūros ministras Arūnas Gelūnas teigia, kad norint sutvarkyti Valdovų rūmus, kad jų nereikėtų konservuoti, o poros metų galėtų vykti renginiai, reikia beveik 32 mln. litų. Tiek prireiktų norint pabaigti būtiniausius darbus.

„Darbas, kurį mes darėme visus metus, bandydami atskirti tą būtiniausią darbų dalį nuo to, ką galime atlikti ir vėliau, (padarytas). Tai ta pirmoji dalis buvo įvertinta 31,79 mln. litų“, – apie statybų pabaigos kainą žurnalistams po Vyriausybės pasitarimo sakė A. Gelūnas.

Anot jo, jeigu Seimo Audito komitetas leis skirti šiuos pinigus rangovui, jis nedelsiant galėtų pabaigti darbus. Ministras sakė „neatmetantis galimybės“, kad 2013 m. liepos 1-ąją, kada Lietuva pradės pirmininkauti ES, šis pastatas galėtų būti naudojamas reprezentacijai.

A. Gelūnas tvirtino, kad reikalingos lėšos būtų surastos nesunkiai.

„Taip (turime pinigų), dėl to, kad kiekvienų metų biudžete būdavo numatyta po 16 mln. ar daugiau litų. Šiais metais, kadangi diskusija užsitęsė, darbai buvo visiškai sustoję, tai mes iš tų 16 mln. 8 mln. litų jau perskirstėme kitiems objektams : Klaipėdos dramos teatrui, Maironio muziejui ir kitiems. Vargu, ar tie likę aštuoni milijonai litų būtų įsisavinti laiku, net jeigu mes pasakytume tęsti darbus. Neatmečiau galimybės, kad dalis iš likusių aštuonių milijonų bus paskirti kažkam kitam (…)“, – kalbėjo kultūros ministras.

K. Čachovskio nuotr.

www.delfi.lt

Valdovų rūmų muziejus , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra