A. Butkevičius: jokių derybų su „Gazprom“ nevyksta

Autorius: Data: 2013-02-05 , 12:09 Spausdinti

„Vyriausybė neveda jokių derybų su „Gazprom“, tai yra kažkieno išmislas[…]. Norėčiau aiškiai pasakyti, kad Energetikos ministerijos vadovai, specialistai, kartu su Europos Komisijos nariais niekur nepasislėpę, o atvirai turėjo darbinį pokalbį“, – tvirtina A. Butkevičius.

Pasak jo, anksčiau valdžioje buvę konservatoriai tokių pokalbių nevedė ir esą to dėl to šiandien mokame pačią aukščiausią dujų kainą visoje Europoje.

Vyriausybės vadovo teigimu, toks susitikimas buvo ne pirmas ir ateityje jų tikrai bus daugiau. Tačiau jis pabrėžia, kad šie pokalbiai vyks ne dėl energetikos reformos ar suskystintų dujų terminalo stabdymo.

„Jie vyks dėl to, kad būtų galima susitarti su „Gazprom“, jog Lietuvai būtų galima įsigyti pigesnių dujų“, – sako A. Butkevičius. Jis akcentuoja, kad susitarimas nebus užkulisinis.

„Bus aiškiai sudarytos (to prašo Lietuva) tarpvyriausybinio lygio darbo grupės  ir bus aiškiai apibrėžta darbotvarkė“, – teigia A. Butkevičius.

Praėjusią savaitę vyko Vyriausybės, Europos Komisijos ir „Gazprom“ neskelbtas susitikimas. Lietuva siekė, kad iš Rusijos perkamų dujų kaina būtų bent tokia pat, kokią moka kitos dvi kaimyninės Baltijos šalys.

lrv.lt nuotr.

Lietuva - Rusija , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra