A. Butkevičius: dialogas su lenkais pradėtas

Autorius: Data: 2013-03-13 , 13:20 Spausdinti

Algirdo Butkevičiaus teigimu, praeitos Vyriausybės didžioji problema buvo ta, kad nebuvo dialogo tarp politikų ir visuomenės. „Nebuvo organizuojami bendri susitikimai tiesiog pakviečiant bendrus mokslo, kultūros žmones kalbėtis“, – LRT televizijos laidai „Labas rytas, Lietuva“ sakė premjeras.

Šalčininkuose vykusio susitikimo su tautinės mažumos atstovais metu jis teigė pastebėjęs, kad šie noriai eina į dialogą. „Tikrai pastebėjau, kad jie nori dialogo ir bendravimo. Kada nėra dialogo, bendravimo, tam tikros politinės jėgos tuo pradeda naudotis kurstydamos, skaldydamos visuomenę arba vos ne kurdamos ideologiją, kaip kovot vieniems prieš kitus“, – teigė A. Butkevičius.

Susitarė vieneriems metams

Pasak Vyriausybės vadovo, tautinių mažumų abiturientams egzaminas buvo supaprastintas pasitarus su Šalčininkuose gyvenančiais moksleiviais. „Jie tikrai labai nuoširdžiai motyvavo, kad jiems šitas egzaminas yra per greitai. Jie tikrai nebuvo pasiruošę ir buvo aiškiai pasakyta, kad, jeigu tam būtų pradėta ruoštis anksčiau, tai tikrai tam būtų skyrę didesnį dėmesį“, – sakė A. Butkevičius.

Ministras Pirmininkas pridūrė, kad abiturientams tai yra tam tikra pamoka. Esą buvo aiškiai pasakyta, jog Švietimo ir mokslo įstatymas nebus keičiamas ir reikalinga integracija. Tačiau A. Butkevičius teigė manąs, jog vieneriems metams pavyko pasiekti susitarimo.

„Manau, kad įvyko susitarimas tarp abiejų pusių vieneriems metams, kaip galutinai buvo pasakyta, nesugadinant jauniems žmonėms gyvenimo ateities“, – sakė premjeras. Esą jei valstybinis egzaminas būtų įvertintas blogai, jauniems žmonėms tai gali užkirsti kelią į universitetus, o dabar to galimai bus išvengta.

LRT televizijos laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt

car.lt nuotr.

Lietuva - Lenkija , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra