A. Ažubalis: „Lietuvoje kitąmet daug iniciatyvų bus skirta Holokausto aukoms minėti“

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis ketvirtadienį (2010-11-25) susitikęs su Lietuvoje viešinčiu Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) specialiuoju atstovu kovai su antisemitizmu Andrew Bakeriu akcentavo, kad Lietuvoje 2011-aisiais daug iniciatyvų bus skirta minėti Holokausto aukų atminties metus.
 
Seimas dar rugsėjį 2011-uosius paskelbė Holokausto aukų atminties Lietuvoje metais.
 
Ministras susitikime taip pat išsakė savo ketinimus pirmininkavimo ESBO metu išlaikyti iki šiol organizacijos puoselėtą kryptį įvairiais būdais skatinti toleranciją ir ieškoti tam efektyviausių priemonių, ypatingai tolerancijos skatinime per švietimą, pranešė Užsienio reikalų ministerija.
 
Susitikime, be kita ko, aptartos galimybės Lietuvos pirmininkavimo ESBO metu bendromis jėgomis inicijuoti tarptautinę konferenciją tolerancijos ir kovos su rasizmu, ksenofobija bei diskriminacija klausimais, plačiu mastu įtraukiant tiek žiniasklaidos, tiek nevyriausybinių organizacijų atstovus.
 
A. Bakeris yra vienas iš trijų asmeninių ESBO pirmininko atstovų skatinti toleranciją bei kovoti su rasizmu, ksenofobija ir diskriminacija.
 
Lietuvos pirmininkavimas ESBO prasidės 2011 metų sausio 1 dieną ir truks vienerius metus.
 
www.lrytas.lt
 
DMN archyvo nuotr.

Nuotraukoje: A. Ažubalis

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra