A. Anušausko pranešimas: „Šaulio ginklas namuose – nacionalinio ir viešojo saugumo aspektai“

Autorius: Data: 2015-09-01 , 11:52 Spausdinti

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys, Lietuvos kariuomenės ir savanorių rėmimo parlamentinės grupės pirmininkas Arvydas Anušauskas rugsėjo 8 d. 11 val. kviečia į apvalaus stalo diskusiją „Šaulio ginklas namuose – nacionalinio ir viešojo saugumo aspektai“.

Šiuo metu galiojantys įstatymai riboja arba draudžia Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) nariams įsigyti ginklą išimtinai šaulio tarnybai. Yra įregistruotas įstatymo projektas, galintis šauliams suteikti teisę laikyti LŠS priklausantį ginklą namuose bei įsigyti B ir C kategorijų ginklus ir šovinius, skirtus naudoti tik šaulio tarnybai ir savigynai. Įstatymo projektą rengė ir tobulino Seimo narys A. Anušauskas, o pagrindą pateikė Lietuvos Šaulių Sąjungos vado ats. plk. ltn. Liudo Gumbino patvirtinta darbo grupė.

„Keliami klausimai, susiję su viešojo ir nacionalinio saugumo aspektais, į kuriuos reikia atsakyti“, – teigia diskusijos iniciatorius Seimo narys A. Anušauskas.

Į diskusiją kviečiami Krašto apsaugos ministerijos, Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos Šaulių Sąjungos bei kitų valstybės institucijų atstovai, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariai, Lietuvos kariuomenės ir savanorių rėmimo parlamentinės grupės nariai, krašto apsauga besirūpinančių visuomeninių organizacijų atstovai.

Diskusija vyks 2015 m. rugsėjo 8 d., antradienis, 11–13 val. A. Stulginskio salėje (Seimo I rūmai).

 

Registracija: goda.pilibaityte@lrs.lt arba tel. 852396878

 

Seimo nario Arvydo Anušausko padėjėja

Goda Pilibaitytė


Kariuomenė ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra