96 Generolo Povilo Plechavičiaus licėjaus kadetų priesaika

Autorius: Data: 2017-04-28, 09:35 Spausdinti

96 Generolo Povilo Plechavičiaus licėjaus kadetų priesaika


ww.voruta.lt 

Kaune  Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje  prisiekė 96 Generolo Povilo Plechavičiaus licėjaus kadetai ir jiems buvo įteikti antpečiai.

Pirmųjų antpečių įteikimo ceremonijoje netrūko garbingų svečių. Jau penktą pavasarį iš eilės ceremonijoje dalyvauja Garbės kadeto ženklu Nr. 001 apdovanota LR prezidentė Dalia Grybauskaitė. Šalia jos rikiavosi Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas, Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, LR Seimo narė Aušra Papirtienė, Kauno m. meras Visvaldas Matijošaitis, Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas generolas Renatas Požėla, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Darius Žukauskas, Kauno apygardos vyriausias prokuroras Darius Valkavičius ir kiti garbingi svečiai.
Po renginio ceremonijos dalyviai ir stebėtojai buvo pakviesti pasivaišinti kareiviška koše.Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjus yra vienintelė tokio pobūdžio įstaiga Baltijos šalyse, suteikianti valstybinius standartus atitinkantį pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą, vykdanti pagrindinio, vidurinio ugdymo programas kartu su Teisės bei karybos pagrindų mokymo programomis ir neformaliojo ugdymo programas, taip pat ugdanti visapusišką asmenybę, formuojanti mokinių žmogiškąsias vertybes, pilietinę atsakomybę ir brandą.

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje mokosi 420 mokinių, licėjaus steigėjai yra LR Vidaus reikalų ministerija ir Kauno miesto savivaldybė.

Lietuvos sąjūdžio Kauno tarybos informacinis biuras

KariuomenėSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra