7 dovanos, kurios patiks šiuolaikinių technologijų gerbėjams

Autorius: Data: 2019-03-14 , 14:28 Spausdinti

7 dovanos, kurios patiks šiuolaikinių technologijų gerbėjams

PR

Nors didžiausia metuose dovanų karštinė jau praėjo, progos, per kurias stengiamės nustebinti artimuosius, kartu su šiomis šventėmis tikrai nesibaigia ─ todėl ir naujų idėjų niekuomet nebūna per daug. Tikriausiai ne kartą esate girdėję, jog dovaną paprasčiausia išrinkti atsižvelgiant į būsimojo jos gavėjo pomėgius, todėl šį kartą pateiksime kelis variantus tiems, kurių artimieji ar bičiuliai dievina naująsias technologijas.

 

  1. 2in1 kompiuteriai. Kompiuteris ar planšetė retam kuriam paliktų didelį įspūdį, tačiau kur kas didesnė staigmena lauktų tuomet, jei nuspręstumėte padovanoti abu šiuos įrenginius! Tai nereiškia, jog reikės itin plačiai praverti piniginę ir ieškoti dviejų skirtingų dovanų. Sparčiai populiarėjantys 2in1 kompiuteriai gali būti naudojami ir kaip planšetės, todėl būsimasis dovanos gavėjas gaus dvigubą naudą, o Jums atiteks dvigubai daugiau karmos taškų.
  2. Dronai. Jei Jūsų artimieji mėgsta ne tik šiuolaikines technologijas, bet ir naujus nuotykius, tokia dovana jiems tikrai paliks puikų įspūdį. Tačiau norint įgyvendinti tokią idėją, nebūtinai reikia turėti daug investicijų: jei Jūsų dovanų biudžetas nėra itin didelis, lengvai surasite paprastesnių, tačiau ne mažiau įdomių dronų. Tokie modeliai ypač tiks mažiausiems šeimos nariams, kurie dar tik pradės mokytis šių įrenginių valdymo subtilybių.
  3. Išmanieji televizoriai. Taip, tokius įrenginius būtų sunku pavadinti naujiena, tačiau jei Jūsų artimieji dar tik svajoja pakeisti seną savo televizorių, juos neabejotinai sužavėtų SMART TV dovanos idėja. Surasti tokį prietaisą tikrai nebus sudėtinga, kadangi jų asortimentas sparčiai plečiasi ─ tuo įsitikinsite, jei paspausite šią nuorodą: https://pigu.lt/lt/televizoriai.
  4. Robotai dulkių siurbliai. Tikriausiai daugelis nustebs šiame sąraše pamatę tokią dovanos idėją, tačiau naujųjų technologijų šedevrai neprivalo būti susiję su pramogomis ─ juos taip pat galime pritaikyti ir savo buityje. Tokia praktiška dovana pradžiugins ne tik išmaniųjų technologijų gerbėjus, bet ir kiekvieną, kuris ne itin mėgsta šį buities darbą ─ jei pažįstate tokį žmogų, sunkiai surasite jam geresnę dovaną!
  5. Virtualios (arba papildytos) realybės akiniai. Grįžkime prie pramogų: tiek apie virtualios, tiek apie papildytos realybės akinius daugiau ar mažiau teko girdėti kiekvienam, todėl jei žinote, kad Jūsų bičiulis jų dar neturi, tikrai nesuklysite parinkę jam tokią dovaną. Papildytą realybę bus smagu pritaikyti žaidimams, tuo tarpu su virtualiąja įmanoma nuveikti kur kas daugiau naudingų dalykų ─ pagalvokite, kas Jūsų draugams būtų aktualiau.
  6. Išmanieji laikrodžiai. Net sunku skaičiuoti, kiek daug funkcijų gali atlikti šie iš pažiūros paprasti aksesuarai: jei pasakytume, jog jie seka sveikatos būklę ir tampa treniruočių palydovais, to tikrai būtų per mažai. Tačiau jei išrinksite tokią dovaną, artimieji netruks susipažinti ir su visomis kitomis šių laikrodžių galimybėmis ─ Jūsų pastangos tikrai bus įvertintos!
  7. Naujausi išmanieji telefonai. Jei Jūsų draugas nuolat domisi naujausiomis technologijomis, jis turėtų puikiai žinoti, kokie telefonai šiuo metu yra patys geriausi ir funkcionaliausi ─ net sunku įsivaizduoti, kaip jis pradžiugtų vieną iš jų gavęs dovanų. Tad jeigu ieškote kiek solidesnės dovanos, susipažinkite su populiariausiais telefonų modeliais: gausų jų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje arba tiesiog paspaudę čia: https://pigu.lt/lt/foto-gsm-mp3/mobilieji-telefonai.

Visos šios dovanos yra išmanios, tačiau labai skirtingos, todėl tinkamą idėją surasite ir patiems jauniausiems, ir gerokai vyresniems technologijų gerbėjams. O jei paskirsite daugiau laiko paieškoms, surasite ir kur kas daugiau dėmesio vertų idėjų!

Naujienos Reklama/Skelbimai ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra