Marijampolėje – renginiai, skirti Pasaulinei turizmo dienai

Autorius: Data: 2012-09-18 , 13:01 Spausdinti

Kasmet rugsėjo 27 dieną visame pasaulyje minima Pasaulinė turizmo diena pirmą kartą paskelbta 1979 metais. Šią dieną įvairiose pasaulio šalyse organizuojama daugybė įvairių renginių, siekiant paskatinti turizmą, užmegzti kultūrinius ryšius, pristatyti turistinius maršrutus.

2012 m. rugsėjo 27-ąją, ketvirtadienį, Pasaulinei turizmo dienai skirti renginiai „Sužinok, pažink, keliauk“ vyks ir Marijampolėje. Jų organizatoriai – Marijampolės savivaldybė ir viešoji įstaiga Nemuno euroregiono Marijampolės biuras.

Nuo 11 val. J. Basanavičiaus aikštėje veiks turizmo informacijos ir kelionių palapinė, kurioje laisvalaikio, kultūros, pramogų, turizmo verslo atstovai pristatys savo veiklą (gal ir pritaikys nuolaidas paslaugoms), galėsite susipažinti su lankomiausiomis vietomis, kultūros objektais, pramogomis, turizmo maršrutais ir paslaugomis.

Sporto, kultūros renginių, pramogų ir turizmo organizatorius, norinčius pristatyti savo veiklą ir paslaugas, kviečiame iki rugsėjo 24 d. registruotis – el. paštu: turizmas@marijampole.lt arba euroregionas@nemunas.info, telefonais (8 343) 90081 ir  (8 343) 91538  arba pateikti savo informacinę medžiagą į Marijampolės savivaldybės administracijos 521 kab. arba VšĮ Nemuno euroregiono Marijampolės biurą (Vytauto g. 28, 111 kab.).

Renginio metu bus eksponuojami Marijampolės savivaldybės švietimo ir ugdymo įstaigų 4-6 klasių mokinių piešiniai tema „Ką aš parodyčiau Marijampolėje savo atvykusiam draugui?“. 16 val. iš J. Basanavičiaus aikštės startuos orientacinis-pažintinis žaidimas po Marijampolę „Paslėpto gyvenimo beieškant“, kurio metu pagal pateiktą instrukciją turėsite surasti mįslėse užkoduotus įvairius įdomiausius lankytinus objektus. Prie kiekvieno surasto objekto turėsite nusifotografuoti ir tai bus įrodymas, kad Jūs tikrai jį suradote. Taigi, su savimi turėkite fotografuojantį telefoną arba fotoaparatą. Sumaniausiųjų ir greičiausiųjų laukia dovanos! Komandą gali sudaryti iki 4 asmenų. Renkamės J. Basanavičiaus aikštėje 15.30 val. Registracija el. paštu – turizmas@marijampole.lt

Rugsėjo 27-ąją nuo 10.00 iki 18.00 val. – atvirų durų diena muziejuose, kurios metu kviečiame nemokamai lankytis miesto muziejuose, susipažinti su turtingomis šių muziejų ekspozicijomis.

Lankytojai laukiami Marijampolės kraštotyros muziejuje (Vytauto g. 31), Tauro apygardos partizanų ir tremties muziejuje (Vytauto g. 29), Rygiškių Jono gimnazijos muziejuje ir V. Mykolaičio-Putino memorialiniame muziejuje (Kauno g. 7), Lietuvos prezidento K. Griniaus memorialiniame muziejuje (Bažnyčios g. 23) ir Palaimintojo Jurgio Matulaičio muziejuje (J. Bendoriaus g. 3).

Norinčius šią dieną nemokamai apsilankyti miesto muziejuose ir susipažinti su jų turtingomis ekspozicijomis prašome registruotis:

Marijampolės kraštotyros muziejuje, tel. (8 343) 54575

Tauro apygardos partizanų ir tremties muziejuje, tel. (8 343) 50754

Rygiškių Jono gimnazijos muziejuje, tel. (8 614) 4312

V. Mykolaičio-Putino memorialiniame muziejuje, tel. (8 343) 72506

Lietuvos prezidento K. Griniaus muziejuje, tel. (8 343) 91362

Palaimintojo Jurgio Matulaičio muziejuje, tel. (8 652) 12629

Kviečiame Pasaulinę turizmo dieną geriau pažinti savo miestą, pasidomėti informacija, kuri padės toliau ir paprasčiau nukeliauti, geriau orientuotis, šauniai pramogauti  ir įdėmiau susipažinti su tuo, ką norite pamatyti!

Marijampolės sav. ir Nemuno euroregiono Marijampolės biuro inf.

http://www.nemunas.info/

Daugiau naujienų: http://www.nemunas.info/

Marijampolė , , , , , , , ,



Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra