Pro Vita nr. 3

Autorius: Data: 2012-01-12 , 08:28 Spausdinti

Sveikiname Visus su 1991 01 13 http://www.sausio13.lt/ metinėmis.

Mes didžiuojamės tais drąsiais vyrais ir moterimis, kurie stojo prieš sovietinį okupacinį klaną, tankus, rizikuodami savo gyvybe, savo šeimos gerove ir ateitimi. Jais žavėjosi visas pasaulis. Jie Lietuvos didvyriai.

Deja, buvo ir tokių, kurie laukė, tylėjo ir žiūrėjo į kurią pusę pasisuks įvykiai. Kaip ir dabar. Pedofilų klanas su neįsivaizduojamu įžūlumu ir neišmatuojama agresija puola vargšę mergytę, o tu … tyli?

 ***

lrytas.lt 2012-01-12 Kauno policijos būstinėje – slaptas pasitarimas dėl D. Kedžio ir L. Stankūnaitės dukros likimo. Į policijos būstinę atvyko dviejų kriminalistų saugoma L. Stankūnaitė, Kauno miesto bei rajono vaiko teisių apsaugos tarnybų atstovės, su mergaitė bendraujanti psichologė.

 Taip pat pakviesta buvo ir Garliavos šeimos klinikos vadovė, gydytoja Asta Šileikienė. Ji atvyko su dviem kolegėmis.

 ***

Alfa.lt 2012-01-12 Teisėjų etikos ir drausmės komisija vertins Kauno apygardos teismo teisėjos Neringos Venckienės elgesį Garliavos šeimos klinikoje.. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) ketvirtadienį gavo šios klinikos medikų kreipimasi dėl N. Venckienės elgesio. Tuo metu tinklalapyje drasiauskelias.lt skelbiama, kad N. Venckienė Sveikatos apsaugos ministerijai apskundė Garliavos šeimos klinikos vadovę A. Šileikienę, kuri atsisakė N. Venckienei išduoti pažymą apie mergaitės sveikatos būklę.

***

lzinios.lt 2012-01-12 Kazys Saja. Lietuvos Juodoji Kreivalangė. Pasitinkant Sausio 13-ąją. Mes jau buvome padarę vieną neatleistiną nuodėmę, kuri vėliau turėjo kaip nors atsirūgti. Prisimenu, kaip formuodami savo valstybės teisėtvarką privalėjome išrinkti Aukščiausiojo Teismo teisėjus. Iš ko? Žinoma, iš esamų, buvusių ir „turinčių didelę patirtį“… Toji ne itin šviesi patirtis, man regis, perduodama iki šiol. Iš kartos į kartą, vienos kadencijos – kitai.

Kartkartėmis eidamas į Kalvarijų turgų patrumpinu kelią ir pražygiuoju pro labai simbolišką rūmą – Juodąją Lietuvos Kreivalangę – taip su kartėliu esu ją pavadinęs.

Tai Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra, kurioje neabejotinai dirba ar stengiasi dirbti daug padorių tvarkai ir teisingumui tarnaujančių žmonių. Bet man dingojasi, kad čia įsikūrusi visa šio pastato formą atspindinti teisėtvarka, trečioji Lietuvos Respublikos valdžia. Tie prokurorai, kurie iki šiol neištyrė Sausio 13-osios bylos ir tikrosios Vytauto Pociūno žūties, kurie tik dabar susigriebę atidavė teismams pasenusias bylas apie pokario NKVD talkininkus, smogikus, kai šie vos bepajėgia atkėblinti į teismo salę. Toj Kreivalangėj turėtų sėdėti ir tie garbūs teisėjai, kurių arogantiškus postringavimus girdėjome per Ritos Miliūtės laidą „Teisė žinoti“ (sausio 4 d.). Iš tiesų tai buvo laida „Jūsų teisė – nieko nežinoti“.

Vienas kitą dangstančių teisėjų klaną ir jo veiklą galima apibūdinti šiurkštokais, paprastais liaudiškais posakiais: (…) Ar jūs, ponas Egidijau Kūri ir ponas Gintarai Kryževičiau, minėtoje laidoje bent akimirkai suabejojote teisėjų klano nuveiktais arba užvilkintais darbais? Beje, jūsų arogantiškai „maustomas“ Gintaras Songaila išreiškė daugumos piliečių nuomonę, gal net visiems mums rūpimus klausimus ir nuotaikas. O jūs, mielieji, labai jau priminėt neklystančius praėjusių laikų partijos sekretorius. Veltui tikėjausi, gal R. Miliūtė paklaus, ar jūs matėte tą pasibaisėtiną videodiskelį su Drąsiaus Kedžio penkiametės mergytės pasakojimais, kaip ją tokie dėdės prievartavo. Jei tas diskelis būtų palietęs jūsų sąžinę, priminęs jums teisėtvarkos pareigą, būtų buvę išvengta tragiškų ir supainiotų įvykių. Gal mėginsite teigti, kad jokio pedofilijos fakto nebuvo? O jeigu buvo, kur, kieno namuose ir su kieno žinia ta bjaurastis buvo daroma?

Deja, priklausau tam suglumusių neišmanėlių būriui, kuris iki šiol neturi atsakymo ir negali atsikratyti slegiančios nuotaikos, kad mums teikiama informacija tokia pat kreiva, kaip to niūraus prokuratūros kubo langai. Gal sakysite, kad tai jau ne E. Kūrio ir ne G. Kryževičiaus, o prokuratūros reikalas? Šuo šunį, šuo šunį, šuo uodegą vikst?.. Bet argi minėti pareigūnai nėra tos pačios sistemos dalis, ne sudedamoji demokratijos grandis? Tad iš kur tokia kai kurių teisėtvarkos sargų arogancija? Iš Lietuvos Respublikos Konstitucijos 109 straipsnio? Bet juk yra ir 115 straipsnis, kurio penktoje dalyje pasakyta: „Kai (kuris nors) savo poelgiu pažemino teisėjo vardą…“ Vadinasi, gali būti ir tokių. Kas tai nustato? Tas pats teisėjų klanas ar savo nuomonę gali, privalo išreikšti ir paprastas pilietis, valstybės suverenas, per tokį ilgą laiką negaunantis iš Kreivalangės aiškaus atsakymo? 

http://www.lzinios.lt/Komentarai-ir-debatai/Lietuvos-Juodoji-Kreivalange.-Pasitinkant-Sausio-13-aja 

***

lrytas.lt 2012-01-12 Garliavos įvykių aidas pasiekė ir Amerikos lietuvius. „Dabar per visas žiniasklaidos priemones prisidengiant įstatymu demonstruojamas toks pasibaisėtinas pedofilus toleruojančių žmonių cinizmas, kad net tie, kurie abejingai žiūrėjo į šią tragediją, jau suprato grėsmę ir sau. Sakykime, kad ir leidimas gėjų eitynėms Kovo 11-osios šventės parado metu. Čia net komentarų nereikia. Dabar jau visi ne tik suprato grėsmę, bet ir būtinumą tą grėsmę šalinti. Ir šalinti nuo šaknų, kur ta grėsmė tampa teisėta – tai yra Seime!“ – taip savo laiške, elektroniniu paštu išsiųstame Amerikos lietuvių bendruomenių lyderiams, rašo visuomenės bei politinė veikėja, teisininkė Rūta Gajauskaitė.

66 metų docentė išeiviams taip pat išsiuntė pareiškimo „dėl rezoliucijos pedofilijos byloje“, kurį įteikė prezidentei, Seimo pirmininkei bei premjerui, kopiją. Šį pareiškimą pasirašė grupė signatarų, Seimo narių bei visuomenės veikėjų. 

Ir jei šis pareiškimas bus ignoruojamas, R. Gajauskaitė tikina, kad politinės jėgos yra pasiruošusios pilietinio pasipriešinimo programą. 

Šiuokart Lietuvos susikompromitavusiai teisėsaugai reorganizuoti labai palankus rinkimų į Seimą metas. Kauno pedofilijos byla bus kaip vienas svarbiausių kriterijų tiek pasirenkant pretendentą, tiek parenkant kandidatus, tiek ir įvertinant partijų programas pagal „seksorevoliucinį“ aspektą, t. y. pagal dorovinius standartus, profesinės etikos normas ir, svarbiausia, žmoniškumą“, – štai taip rašo teisėtyrininkė kriminologė, nenuleidžianti akių nuo pūliuojančios Garliavos. 

Kone visoms šios moters mintims pritaria ir vienas žymiausių Kalifornijos lietuvių, plastikos chirurgas Rimtautas Marcinkus. „Ne tik mes, bet ir visa Amerika stebi, kas dedasi Lietuvoje. Teismuose reikia griežtą tvarką kuo skubiau įvesti! Nes pedofilų pilna visur“, – žodžių į vatą nevynioja R. Marcinkus. http://www.lrytas.lt/-13263567851324255350-garliavos-įvykių-aidas-pasiekė-ir-amerikos-lietuvius.htm 

***

lzinios.lt 2012 01 12 Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia, kad teisėja Neringa Venckienė, kuri neperdavė savo dukterėčios Laimutei Stankūnaitei, vykdo teismo sprendimą, įpareigojantį ją perduoti mergaitę motinai. „Kiek žinau, ponia Venckienė vykdo teismo sprendimą ir siūlo atiduoti Kedytę, jei Kedytė pati su tuo sutinka ir pati nori eiti pas mamą“, – per spaudos konferenciją ketvirtadienį teigė D. Grybauskaitė.

http://www.lzinios.lt/Lietuvoje/Prezidente-N.Venckiene-vykdo-teismo-sprendima 

***

Respublika.lt 2012 01 11 Bandymas išplėšti Drąsiaus Kedžio dukrelę iš jai įprastos aplinkos trečiadienį vėl patyrė fiasko – pirmokė bent jau kol kas lieka ją globojančios Kauno teisėjos Neringos Venckienės namuose, čia pagal savarankiško mokymo tvarką ir mokysis.

Tai paaiškėjo trečiadienį, sausio 11 d., kai perduoti mergaitę motinai Laimutei Stankūnaitei siekiančios antstolės Sonatos Vaicekauskienės raginimas atvežti mažametę motinai į policijos būstinę iki trečiadienio popietės nebuvo įvykdytas, o mokyklos, kurią lanko pirmokė, taryba jai skyrė mokymąsi namuose.

Tegul atvažiuoja Stankūnaitė, antstolė Vaicekauskienė, vaiko teisių tarnybų atstovės ir naudoja tą prievartą, jeigu jos mano, kad gali tai daryti, – teigė globėja. – Ir tegul manęs negąsdina jokiomis baudomis, nes jos bus nepagrįstos – prievartos vaiko atžvilgiu naudoti aš negaliu“.

Pirmadienį, sausio 9 d., Garliavos šeimos klinikoje apsilankiusi N. Venckienė bergždžiai siekė iš medikų gauti pažymą, kad brolio dukrelė turi būti mokoma namuose. Pasak globėjos, mažylė eiti į mokyklą nenori – baiminasi, kad nebūtų paimta ir atiduota motinai.

N. Venckienės teigimu, šeimos gydytoja iš anksto buvo užregistravusi jos globotinę į Gydytojų konsultacinę komisiją, tačiau ši mažylės netgi nepriėmė. To primygtinai siekusiai N. Venckienei medikai iškvietė policiją, bet į kliniką atvykę pareigūnai jokių pažeidimo požymių neįžvelgė.

Kol medikai trypčiojo vietoje, D. Kedžio dukrelę užstojo Garliavos pedagogai. Garliavos Jonučių vidurinės mokyklos direktorius Aloyzas Pakolkis N. Venckienės prašymu pasirašė įsakymą, leidžiantį jos globotinei iki mokslo metų pabaigos mokytis namuose savarankiškai.
Medikų pažyma reikalinga, jei vaikas mokomas namie, – aiškino A. Pakolkis. – O čia – savarankiškas mokymasis. Pavyzdžiui, jei tėvai keliems mėnesiams išvažiuoja su vaiku į užsienį, vaikas taip pat savarankiškai mokosi, o paskui mokykloje atsiskaito“.

A. Pakolkis patikino, kad argumentų neleisti mergaitei mokytis savarankiškai jis neturėjo. „Aišku, geriau, kai vaikas mokosi savo bendraamžių kolektyve, – neslėpė pedagogas, – Taip vaikas išmoksta bendrauti, tobulinami socialiniai įgūdžiai. Bet kai paskui mokinukę vaikšto apsaugos darbuotojai, lydi ją į valgyklą ir tualetą, taip pat trikdoma rimtis. Juk mokiniai smalsūs. Tiesa, ir mokiniai, ir jų tėvai yra tolerantiški. Už tai aš jiems dėkingas. Iš mergaitės niekas nesišaipė ir neužgauliojo. Ji – protinga, guvi, imli. Su savo klasės draugais labai gražiai sutarė“.

http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/dkedzio_dukrele_uzstojo_mokykla_atnaujinta_1922/ 

***
Amerikos evangelikai pergalvoja gimdymo kontrolę. Apie tai argumentuoja Dr. Allan Carlson savo knygoje „Godly Seed: American Evangelicals Confront Birth Control, 1873-1973.“ Tarp evangelikų kilo judėjimas Quiverfull Movement, kurie kiekvieną vaiką priima kaip Dievo palaimą.  http://www.lifesitenews.com/news/american-evangelicals-beginning-to-rethink-birth-control-argues-author-of-n 

***

HOLLYWOOD, 2012 01 12 (LifeSiteNews.com) – Nauji duomenys rodo (The Numbers), kad Hollywood nepaisant to, kad G-žymės (General)http://en.wikipedia.org/wiki/Motion_picture_rating_system filmai uždirba 3 – 5 kartus daugiau pinigų už R-žymės (Restricted) [skirtus suaugusiems] filmus, Hollywood toliau didina R filmų gamybą. 

http://www.lifesitenews.com/news/new-numbers-show-g-rated-movies-earn-3-to-5-times-more-than-r-rated 

***

Kodėl abortų rėmėjai rūpinasi gyvulių mažiais daugiau už žmonių kūdikius?   http://www.lifesitenews.com/news/why-do-abortion-supporters-and-the-law-care-more-for-baby-animals-than-baby 

***
Niekada nebūčiau dariusi aborto, jei būčiau pamačiusi sonogramą: http://www.lifesitenews.com/news/i-would-not-have-had-an-abortion-if-i-had-seen-a-sonogram 

***
lzinios.lt 2012 01 10. 2011 metais ukrainiečiai degtinei išleido 29 mlrd. grivinų, arba 10,125 mlrd. litų. Jie išgėrė 1,1-1,2 mlrd. pusės litro talpos stipriųjų alkoholinių gėrimų butelių.

http://www.lzinios.lt/Pasaulis/Margas-pasaulis/Pragere-beveik-3-mlrd.-doleriu

***

BOSTONAS, Massachusetts, 2012 01 10 (LSN) – Bostono gyvybės gynėjai švenčia naują rekordą. 2011 m. nuo abortų jie išgelbėjo 116 vaikų. 2010 m. – 74. 2009 m. – 99 vaikus.

http://www.youtube.com/watch?v=zOgeHtQqYTg 

***

CAMBRIDGE, Ontario, 2012 01 10 (LSN) – Katalikų tėvai susirinko spręsti kaip apsaugoti savo vaikus nuo sodomizmo propagandos mokyklose. 

http://www.lifesitenews.com/news/ontario-catholics-launch-prayer-campaign-to-protect-school-kids-from-homose 

***
AMARILLO, Texas, 2012 01 10 (LSN) – Kunigų Už Gyvybę draugijos direktorius kun. Frank Pavone pranešė apie draugijos planus. Bus keliami viešumon abortistų daromi įstatymų pažeidimai; bus atskleidžiama aborto procedūros prigimtis ir abortų žala; dar daugiau bus meldžiamasi, kad baigtųsi abortai. http://www.lifesitenews.com/news/priests-for-life-promoting-four-pronged-attack-on-abortion-industry-in-2012 

***

AUSTIN, Texas, 2012 01 10 (LSN) – Federalinis Teksaso teismas nutarė, kad pernai priimtas sonogramos įstatymas, kuriuo norinčios darytis abortus moterys turi paklausyti savo negimusio vaiko širdies plakimo, yra teisėtas. http://www.lifesitenews.com/news/victory-texas-sonogram-bill-ruled-constitutional 

***

Gyvenimo atradimas po aborto. I dalis: nusileidimas į pragarą. http://www.lifesitenews.com/news/finding-life-after-abortion-part-i-the-descent-into-hell Gyvenimo atradimas po aborto.II dalis http://www.lifesitenews.com/news/finding-life-after-abortion-part-ii-at-rock-bottom-and-nowhere-else-to-turn 

***

2012 01 10 (LSN). Britanijos musulmonų organizacija ėmėsi projekto paversti 12 Britanijos miestų, įskaitant kas vadinama „Londonistan“ – į nepriklausomas islamo valstijas. Taip vadinamas islamiškas emyratas funkcionuos kaip nepriklausomas anklavas, vadovaudamasis Šariato įstatymui, nepavaldus Britanijos jurisprudencijai. http://www.hudson-ny.org/2278/britain-islamic-emirates-project  Šveicarijos Berno Musulmonai reikalauja pašalinti iš nacionalinės vėliavos baltą kryžių, nes krikščioniškas simbolis ,,daugiau nebeatspindi dabartinio Šveicarijos multikultūriškumo.“ 

http://www.hudson-ny.org/2711/europe-march-towards-islam 

***

2012 01 10 (LSN). Juodoji istorijos skylė – politinis islamas. Visi žino, kad Turkija, Egiptas, Š. Afrika, Libanas, Sirija, Irakas, Iranas, Afganiztanas ir kitos islamiškos valstybės (iš viso yra 57) yra beveik 100% musulmoniškos. Šios valstybės buvo krikščioniškos, budistiškos ar induistiškos. Kaip tiksliai įvyko šis persivertimas į musulmonybę? Kokios to pasekmės? Mūsų mokyklose to nemoko. Tai yra islamo sutelkimo įstatymas. 

http://www.politicalislam.com/blog/the-black-hole-of-history/ 

***

2012 01 10 (LSN). Islamo ekstremistai Europos miestuose įveda ne musulmonams ‘No-Go’ (neįeiti) Zonas. Daugumoje tokių zonų galioja Šariato teisė. Valstybinės instancijos netenka šiose zonose kontrolės ir nebegali suteikti tokių paslaugų šiose zonose, kaip policijos ugniagesių, greitosios pagalbos. Tokios zonos „no-go“ atsirado kaip dekadas vykdytos multikultūrinės politikos pasekmė.

http://www.hudson-ny.org/2367/european-muslim-no-go-zones 

***

Apie maldą. Tokie tyrimai buvo atlikti Šiaurės Karolinos valstijos (JAV) universitete ir vietinėje ligoninėje. Mokslininkai paprašė skirtingų konfesijų šventikų, vienuolių, medicinos seserų melstis už 700 pacientų, kenčiančių nuo įvairiausių širdies ligų. Keletą dienų gydytojai stebėjo šių ligonių būklę, o kai eksperimentas baigėsi, duomenys buvo pateikti ekspertams. Greitai profesorius Mitčelas Krušofas paskelbė rezultatus: 500 pacientų sveikata pagerėjo net 93%. 

http://www.iveikliga.lt/index.php?option=com_content&task=view&id=198&Itemid=29 

***

Aurimas Guoga. 2012 01 10 Visuomenininkų pamokos. 3 dalys. Kitos dalys (viso 10) bus vėliau.

http://www.aguoga.lt/lt/naujienlaiskis 

***

GIRDOMI VAIKAI. Aurelijus Veryga. 2012 01 10 Seimo narių E. Tamašausko ir K. Masiulio svajonės pildosi, arba pagiriamasis žodis Lietuvos leidėjams. Nenoriu būti sąmokslo teorijų šalininku, bet manau, kad kažkas piktybiškai stengiasi galutinai sugadinti mūsų vaikų gyvenimą. Todėl norėčiau paraginti tėvus pradėti reikalauti atsakomybės, ir pirmiausia iš tų, kurie tą problemą turėjo spręsti valstybės mastu. (…) 
Tačiau neabejotinai dar didesnę drąsą drąsioje šalyje pademonstravo Alma littera, pamaloninusi mūsų vaikus visa serija leidinių, kuriuose vaikai įvedami į šaunų mažųjų girtuoklėlių pasaulį. Tik pacituosiu: „Ir ko gi norėtum mus išmokyti? – Ogi gerti kalvadosą ne tik tada, kai šalta, bet ir kai šilta, sušuko Ežys ir tik mirkt.“ Kitos teksto dalys ne mažiau iškalbingos. (…)

Bet tuo pamokos mūsų vaikams nesibaigia, nes mūsų šaunieji leidėjai negali leisti, kad pinigų neturinčių tėvų vaikai, kuriems tėveliai nenupirks ir nepaskaitys pasakų apie nykštukų gaminamą ir geriamą alkoholį, liktų nesužinoję, kaip smagu yra svaigintis. Todėl leidykla šį klausimą išsprendė labai kūrybingai. 4 klasės Lietuvių kalbos pratybų sąsiuvinyje Pupa puikuojasi eilėraštis apie tris kaukus.

Vėlgi tik pacituosiu: 
Gera po laiptais mums švęst, 
Pypkę surūkėm ten jaukiai,
traukiam dabar į gatves
kiemo kaimynai – trys kaukai.
Ką tik išgėrėm alaus, 
šokam dabar po žibintais.
Tu nematei, jei kas klaus…
Sniegas tik krinta ir krinta.“

Šis eilėraštukas skirtas ketvirtos klasės moksleiviams, besimokantiems būdvardžius. 

Taigi dabar norėčiau paklausti pirmiausia gerbiamų Seimo narių, prisidėjusių prie tiesioginės ir netiesioginės alkoholio reklamos išsaugojimo, kaip siūlote nuo viso šito saugoti savo vaikus?

http://blaivus.blogspot.com/2012/01/seimo-nariu-etamasausko-ir-kmasiulio.html 

***

15min.lt. Pontifikas Vatikane pasakė vienus iš aštriausių komentarų apie homoseksualų santuokas, praneša „Reuters“.

180 diplomatams popiežius kalbėjo, kad tinkamam vaikų išsilavinimui reikalinga tinkama šeima, kuri yra tradiciškai grįsta vyro ir moters santuoka. „Tai nėra paprasta socialinė konvencija, bet greičiau fundamentalus kiekvienos visuomenės elementas. Todėl tokia politika kenkia ne tik šeimai ar žmogaus orumui, bet ir žmonijos ateičiai“, – kalbėjo jis. 

http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/popiezius-benediktas-xvi-homoseksualu-santuokos-kenkia-zmonijos-ateiciai-57-189234#axzz1iy7z9A5Z  

Pilna popiežiaus kalba: 

http://www.vatican.va/holy_father/benedict_xvi/speeches/2012/january/documents/hf_ben-xvi_spe_20120109_diplomatic-corps_en.html 

***
2011 m. JAV valstijos priėmė rekordiškai daug Už Gyvybę įstatymų.

http://www.lifesitenews.com/news/record-number-of-pro-life-laws-passed-by-states-in-2011 

***
Planned Parenthood 2010 raportas: $487.4 milijonų mokesčių mokėtojų pinigų, 329 445 nužudytų negimusių vaikų: 

 http://www.lifesitenews.com/news/planned-parenthood-2010-report-4874-million-in-taxpayer-money-329445-unbor 

***

VAŠINGTONAS, D.C. 2012 01 09  (LSN) – Planned Parenthood prezidentės Cecile Richards metinė alga yra apie $400 000. Ji leis kartus viršija nacionalinį vidurkį. Kitų PP aukštų pareigūnų alga yra  $250 000, tai žymė kurią pasiekusius Baltieji Rūmai priskiria prie milijonierių. 

http://www.lifesitenews.com/news/planned-parenthood-execs-making-more-than-250k-per-year 

***

MONTREAL, Quebec, 2012 01 09  (LSN) – Kvebeke atsirado pirmoji organizacija, padedanti vyrams ir moterims kovoti su tos pačios lyties potraukiu. Dėl šios problemos būna paauglių savižudybių. Organizaciją Ta Vie Ton Choix įkūrė žurnalistas Michel Lizotte. 

http://tavietonchoix.org/  http://www.lifesitenews.com/news/quebecers-launch-first-group-to-help-people-with-unwanted-same-sex-attracti 

***

2012-01-09 Kunigas A. Bulota: Prezidente, padėkite apginti mažos mergaitės teises.

http://lt-lt.facebook.com/notes/drąsos-kelias-politinė-partija/lietuvos-respublikos-prezidentei-daliai-grybauskaitei/288742804507588 

***

lzinios.lt 2012 01 07 Tikėjosi meno – išvydo pornografiją. Kaunietės Jovitos Jankienės bandymas Mykolo Žilinsko dailės galerijoje supažindinti savo vaikus su vertingais meno kūriniais baigėsi skandalu. Kaunietė buvo šokiruota – filmuotoje medžiagoje buvo matyti, kaip vyras bando atlikti lytinį aktą su arkliu.

Griebusi isteriškai besijuokiančius vaikus, moteris juos atitraukė nuo šleikštulį keliančių zoofilinių vaizdų.

Moteris keturiems nepilnamečiams turėjo ilgai aiškinti, kodėl jie čia išvydo pornografinius vaizdus. Moteris ne ką mažesnį šoką patyrė sulaukusi atsakymo, kad jos pastabas išnagrinėjusi kompetentinga komisija nusprendė, jog pornografinius vaizdus demonstruoti galima, tik reikia juos pažymėti ženklu N-14. „Bet juk į vyrą, bandantį santykiauti su gyvuliu, šlykštu žiūrėti net suaugusiajam, ką jau kalbėti apie vaikus! Ženklas N-14 situacijos neišspręs“, – įsitikinusi kaunietė. J. Jankienės nuomone, norintiesiems žiūrėti į iškrypėlius reikėtų galerijoje paskirti atskirą uždarą patalpą, į kurią vaikai nepatektų.

http://www.lzinios.lt/Lietuvoje/Tikejosi-meno-isvydo-pornografija 

***

lzinios.lt 2012 01 07 Mes prisijungiame prie pilietinio pasipriešinimo ir kviečiame viešai, kur tik įmanoma, pasisakyti ir kitus Lietuvos žmones, ginti Mergaitės dabartį ir ateitį. Mes pritariame šio pasipriešinimo devizu tampantiems JAV prezidento Thomo Jeffersono žodžiams: „Kai neteisingumas virsta teise, tuomet pasipriešinimas virsta pareiga“. Štai kodėl mes tariame savo žodį, išsakome savo nuomonę – tai mūsų PAREIGA. Rašytojai Elena Kurklietytė, Vytautas Bubnys 

http://www.lzinios.lt/Komentarai-ir-debatai/Nes-vaikas-nemeluoja 

***

VR 2012/01/07 Nigerija. Padėtis beviltiška. Toliau žudomi besimeldžiantys krikščionys. Nigerijos katalikų vyskupai jaučiasi bejėgiai prieš islamistinės organizacijos Boko Haram ginkluotus užpuolimus. Būtų galima paprašyti valdžios dar labiau saugoti krikščionis, tačiau Boko Haramo fundamentalistai keičia strategiją: jiems nėra nieko šventa, pareiškė Vatikano radijui centrinės Nigerijos Džoso arkivyskupijos ganytojas Ignatius Ayau Kaigama. Ganytojas neslėpė, kad yra iki galo nuliūdęs. Pasak jo, lygiai taip jaučiasi visi nigeriečiai, būtų jie krikščionys ar musulmonai. Boko Haramo aktyvistai kone kasdien žudo besimeldžiančius krikščionis.

http://www.oecumene.radiovaticana.org/lit/Articolo.asp?c=552792 

***

LANCASTER, UK, 2012 01 06 (LSN) – Lankasterio vyskupas Michael Campbell naujame ganytojiniame laiške apie švietimo reikalus klausia, ar verta Bažnyčiai remti katalikiškas mokyklas, jei dauguma mokinių (>80%) tapo nebe katalikai. Jos gali tapti islamiškomis. Nors dar prieš 10 metų 9 iš 10 mokinių buvo katalikai.

Vyskupo laiškas: 

http://www.lancasterdiocese.org.uk/Publisher/File.aspx?ID=82439 

***

VAŠINGTONAS, DC, 2012 01 06 (C-FAM) – Europos Žmogaus teisių teisininkas J.C. von Krempach ištyręs International Gay and Lesbian Association – Europe (ILGA) finansavimą, padarė išvadą, kad daugumą pinigų jie gauna iš 2 vyriausybių, Europos Komisijos ir Olandijos vyriausybės. 

http://www.lifesitenews.com/news/homosexual-lobby-group-linked-with-pro-pedophile-groups-funded-mostly-by-go 

***
Balsas.lt 2012-01-07 D. Kuolys: „Kodėl pedofilijos istorija tokia jautri aukščiausiems Lietuvos Valstybės saugumo departamento pareigūnams?“

http://www.balsas.lt/News/print/574784 

***

Respublika.lt 2012-01-07 Neringa Venckienė: Mergaitės niekas nenori išgirsti

http://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/neringa_venckiene_mergaites_niekas_nenori_isgirsti/ 

***

2012 01 06 15min.lt. Kalifornijos universiteto (UCLA) mokslininkai su laboratorinėmis pelėmis išbandė pagal senovės kinų žolelių mišinio receptą sukurtą medikamentinį preparatą nuo pagirių, kuris neutralizuoja daugelį neigiamų alkoholio efektų. Jis yra vertinamas kaip galima alkoholizmo prevencijos priemonė. Anot tyrimo autorių, ne mažiau svarbu ir tai, kad žiurkės netapo priklausomos nuo alkoholio, nors net keletą savaičių buvo girdomos „beveik cisternomis“.

Medikamentinis preparatas sukurtas pagal žolelių mišinio receptą, kurį senovės kinai VII amžiuje naudojo pagirių efekto malšinimui. Į itin stipriu antialkoholiniu poveikiu pasižyminčio preparato sudėtį įeina razinmedžiu (angl. – oriental raisin tree, lot. – Hovenia Dulcis) vadinamo medžio sėklos. Preparatas pavadintas dihidromiricetinu (DHM). 

http://www.15min.lt/naujiena/spausdinti/laisvalaikis/ivairenybes/alkoholinis-imunitetas-israsti-medikamentai-neutralizuojantys-alkoholio-poveiki-61-188733/ 

Kauno arkivyskupijos kurija KVIEČIA 2012 m. sausio 14 d., šeštadienį, 15 val. arkivyskupijos konferencijų salėje (Kaunas, Papilio g. 5, III a.) Į SUSITIKIMĄ SU SERGEJUMI KOVALIOVU. 

Mūsų laikais yra nemaža tikrai gerų dėstytojų ir pamokslininkų, filosofų ir politologų, tačiau atėję į susitikimą Jūs pamatysite ir išgirsite TIESOS LIUDYTOJĄ. Tokių pasaulyje nėra labai daug. Verta ateiti. Laukiame Jūsų. Kauno arkivyskupijos kurija. 

http://kaunoarkivyskupija.lt/site/files/file/_2012_news/20110114_susitikimas-su-S-Kovaliovu.pdf

balsas.lt nuotr.

Pro Vita , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra