2012-ųjų Europos metų apdovanojimų įteikimo ceremonija: geriausių iniciatyvų, skirtų Europos vyresnių žmonių aktyvumui ir kartų solidarumui skatinti, pagerbimas

Autorius: Data: 2012-07-10 , 16:03 Spausdinti

Europos Komisija pristatė 2012-ųjų Europos vyresnių žmonių aktyvumo ir kartų solidarumo metais skiriamus 2012-ųjų Europos metų apdovanojimus, taip siekdama pagerbti organizacijas ir asmenis, kurie savo veikla skatina vyresnių žmonių aktyvumą.

Darbo vietos – bet kokio amžiaus žmonėms: šios kategorijos apdovanojimai bus skiriami geriausioms darbdavių, profesinių sąjungų ir ne pelno organizacijų iniciatyvoms, skatinančioms geresnes vyresnių žmonių darbo sąlygas.

Kuriame vyresniems palankią aplinką: šioje kategorijoje bus apdovanojamos iškilios regionų ir vietos valdžios įstaigų iniciatyvos, kuriančios visa apimančią ir prieinamą aplinką, kuri sudarytų sąlygas vyresnio amžiaus žmonių aktyvumui ir palankiai veiktų visų kartų sveikatą bei gyvenimo kokybę.

Socialūs verslininkai: šios kategorijos apdovanojimai skiriami socialinių verslininkų iniciatyvoms, kurioms geriausiai pavyko skatinti vyresnių žmonių aktyvumą ir kartų solidarumą.

Straipsniai apie senstančią visuomenę ir kartų santykius: šie apdovanojimai bus skirti žurnalistams, kurie savo darbais padėjo žymiai geriau suprasti, kokie sunkumai kyla visuomenei senstant ir kaip juos būtų galima įveikti, taip paskatinę visuomenę aktyviau diskutuoti bei formuoti geresnę politiką.

Mano gyvenimo istorija: ši kategorija skirta vyresnių žmonių gyvenimo istorijoms paminėti. Jaunesniosios kartos nariai kviečiami papasakoti vyresnio asmens (šeimos nario, kaimyno, draugo ir kt.) gyvenimo istoriją ir aprašyti, kokį vertingą įnašą teikia aktyvus senjoras šeimai, visuomenei ar darbui.

Daugiau informacijos apie apdovanojimus ir dalyvavimo galimybes rasite apdovanojimų svetainėje:

http://europa.eu/ey2012/

Konkursas vyksta iki š. m. rugsėjo 1 d., jame gali dalyvauti visų ES valstybių narių, taip pat Islandijos, Lichtenšteino ir Norvegijos piliečiai.

Kiekvienos kategorijos finalininkai bus pakviesti dalyvauti 2012-ųjų Europos metų vyresnių žmonių aktyvumo apdovanojimų įteikimo ceremonijoje, kurią planuojama surengti lapkričio mėnesį Briuselyje.

Kontaktiniai duomenys: Andrea Ricciarelli, ICWE GmbH, tel. +49 (0)30 310 18 18 43, faks. +49 (0)30 324 98 33, EY2012awards@paueducation.com

Europos Komisija (EK) , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra