2011-ieji paskelbti Holokausto aukų atminties Lietuvoje metais

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Seimas nutarė 2011-uosius paskelbti Holokausto aukų atminties Lietuvoje metais: Už Seimo nutarimo projektą Nr.XIP-1494(2) balsavo 80 Seimo narių, susilaikė 1.

Nutarime pabrėžiama, kad „Seimas, reikšdamas nuoširdžią pagarbą Holokausto aukoms, pabrėždamas, kad Lietuvos žydų netektis nacistinės okupacijos metais yra didžiulė mūsų bendros istorijos tragiškoji dalis, smerkdamas nacistinės okupacijos metais nacių ir jų kolaborantų Lietuvoje vykdytą žydų genocidą, tęsdamas Lietuvos Respublikos Konstitucijoje įtvirtintą darnaus tautų sugyvenimo, kovos prieš bet kokias antisemitizmo apraiškas politiką, nutarė paskelbti 2011 metus Holokausto aukų atminties Lietuvoje metais.

Lietuvos Respublikos Vyriausybei siūloma iki 2010 m. lapkričio 1 d. parengti ir patvirtinti Holokausto aukų atminties Lietuvoje metų programą, skirtą Holokausto aukoms atminti, mūsų tėvynainiams, kovojusiems prieš fašizmą ir žydų gelbėtojams pagerbti, Lietuvos žydų istorijos ir kultūros paveldui atkurti ir įamžinti ir numatyti lėšų šiai programai finansuoti“.
 

Vida Nacickaitė (tel. 2396203)

Ryšių su visuomene skyrius

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra