Iš gervės skrydžio – nauja ekspozicija Tytuvėnų lankytojų centre

Autorius: Data: 2012-04-03 , 14:36 Spausdinti

Tytuvėnų regioninio parko direkcija bendruomenei ir visuomenei pristatė naują ekspoziciją lankytojams. Kviečiame apsilankyti.

Atvykus į Tytuvėnų regioninio parko Lankytojų centrą „pasitinka“ skrendančių gervių siluetai ant pagrindinio pastato fasado. Nesunkiai atspėsime, kad čia įrengtos vidaus ekspozicijos tema – „Iš gervės skrydžio“. Tik įėjęs į lankytojų centrą lankytojas, žvilgtelėjęs aukštyn, pasijus lyg būtų rudeninio miško apsuptyje, kur medžių viršūnes glosto gervių sparnai.

Vienoje iš ekspozicijos zonų yra įrengtas informacinių terminalų „medis“. Naudojantis modernių technologijų teikiamomis galimybėmis, lankytojas gali susipažinti su gamtos ir kultūros paveldo objektais, gamtos paminklais. 

Kitoje salėje lankytojas turi puikias galimybes susipažinti su žmogaus veikla istorijos tėkmėje, konkrečiais istoriniais įvykiais. Šviesos dėžėse atskleidžiamos šios temos: „Ledynmečio laikotarpis“, „Žmogaus atėjimas į Tytuvėnų kraštą“, „Kultūros paveldas“, „Ežerai ir žmonių poveikis jiems“, „Pelkės ir žmonių poveikis joms“, „Gervės“ ir kt.

Modernioje ekspozicijoje yra ir interaktyvių žaidimų, įrengtas garso tunelis, kuriuo mus pasiekia praskriejančių gervių balsai.

Apsilankykite naujai įrengtoje ekspozicijoje ir Tytuvėnų regioniniame parke.

Tytuvėnų RP archyvo nuotr.

www.vstt.lt

Parkai , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra