2 000 Lietuvos pašto darbuotojų gerins klientų aptarnavimo kokybę

Autorius: Data: 2011-05-30, 11:17 Spausdinti

Beveik du tūkstančiai Lietuvos pašto klientų aptarnavimo specialistai bei paštų viršininkai buvo apmokyti kaip profesionaliai aptarnauti klientus. Tokie mokymai buvo surengti pirmą kartą.

„Norint būti savo srities profesionalais pirmiausiai išskirtinį dėmesį reikia skirti klientų aptarnavimui. Nuo to, kaip tu pasitinki klientą bei kaip jį išlydi, priklauso verslo sėkmė.

Lietuvos paštas sparčiai keičiasi ir šiandien pašto skyriuose galima ne tik išsiųsti laiškus. Klientų aptarnavimo specialistai turi mokėti pristatyti ir pasiūlyti paslaugas, pavyzdžiui, įmokų ir mokesčių surinkimą, vartojimo kredito ar pasiuntinių paslaugas“, – sakė Lietuvos pašto laikinai einanti Personalo departamento vadovo pareigas Viktorija Gružauskienė.

Klientų aptarnavimo standarto mokymai pašto darbuotojams truko pusmetį. Šiuos mokymus vedė Lietuvos pašto įvairių departamentų, skyrių vadovai, mokymų specialistai. Taip bendrovei pavyko pravesti mokymus naudojant tik savo resursus neinvestuojant papildomų lėšų. 

Mokymų metu pašto darbuotojai ne tik sėmėsi žinių apie aukštą klientų aptarnavimo kokybę. Teorines žinias kiekvienas darbuotojas stengėsi pritaikyti praktiškai, atlikdamas įvairias užduotis, o dirbdami grupėse pašto darbuotojai patys ieškojo geriausių situacijos sprendimų būtų.

Pasibaigus mokymams kiekviename pašto skyriuje bus pakabinti plakatai su šūkiu „Mes keičiamės. Jums.“, kurie įpareigos pašto darbuotojus laikytis naujo klientų aptarnavimo standarto.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas – plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas teikia pašto, logistikos bei finansinio tarpininkavimo paslaugas.

Daugiau informacijos: Aurelija Jonušaitė, AB Lietuvos pašto atstovė spaudai, tel. (8 5) 236 1220, mob. 8 652 03234, el. paštas a.jonusaite@post.lt, www.post.lt

Lietuva ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra