EVT darbotvarkėje – ES ekonomikos gaivinimo priemonės

Autorius: Data: 2011-10-21 , 09:35 Spausdinti

Penktadienis, 2011 m. spalio 21 d. (Vilnius).

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė sekmadienį, spalio 23 d., dalyvaus Europos Vadovų Tarybos posėdyje.

Briuselyje susirinkę ES valstybių ir vyriausybių vadovai aptars globalią finansinę padėtį ir euro zonos skolų problemas. Posėdyje taip pat ketinama apsispręsti dėl priemonių Europos ekonominei padėčiai gerinti.

„Nors Lietuva neturi euro, tačiau globalioje ekonomikoje vykstantys procesai yra tarpusavyje glaudžiai susiję, todėl padėtis euro zonoje ir pasaulio finansų rinkose turės įtakos ir mūsų šalies ekonomikai. Lietuvos ir visų ES žmonių interesas, kad kuo sparčiau būtų užtikrintas ekonominis stabilumas ir atkurtas pasaulio rinkų pasitikėjimas Europa“, – teigė Prezidentė.

Šalies vadovės teigimu, atsakingos ir griežtos fiskalinės politikos vykdymas, Europos vidaus rinkos ir finansų sektoriaus stiprinimas yra būtinos priemonės ekonominiam augimui skatinti, kurias ES nedelsdama privalo įgyvendinti.

ES vadovų taryboje taip pat bus aptarta padėtis Libijoje, Egipte, Tunise ir Sirijoje, ES pasiruošimas lapkritį vyksiantiems G-20 viršūnių susitikimui Kanuose ir Jungtinių Tautų Durbano klimato kaitos konferencijai.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra