16 dailininkų Karaliaučiaus krašte, Tolminkiemyje vykusio dailės plenero metu įamžino ir šią vietovę, ir patį K.Donelaitį

Autorius: Data: 2020-03-10 , 10:22 Spausdinti

16 dailininkų Karaliaučiaus krašte, Tolminkiemyje vykusio dailės plenero metu įamžino ir šią vietovę, ir patį K.Donelaitį

www.donelaitis.info

Kovo 19 dieną 16 valandą Šakių kultūros centro galerijoje (Nepriklausomybės g. 7) atidaroma paroda, kurioje bus eksponuojami dailininkų plenero „K.Donelaičio paletė“ metu sukurti darbai.

Pernai rugsėjį visą savaitę 16 dailininkų iš Šakių, Marijampolės, Vilkaviškio bei Kalvarijos, taip pat Rusijos Federacijos Karaliaučiaus krašto Tolminkiemyje vykusio dailės plenero metu įamžino ir šią vietovę, ir patį K.Donelaitį, ir Mažąją Lietuvą. Plenero metu sukurti darbai pernai jau eksponuoti ir K.Donelaičio memorialiniame muziejuje Tolminkiemyje, ir Karaliaučiaus istorijos ir meno muziejuje, o dabar atkeliauja į Lietuvą – juos bus galima pamatyti Šakiuose, o nuo balandžio 19 dienos – ir Marijampolės kultūros centre. Kviečiame apžiūrėti šią puikią parodą.

Paroda organizuojama įgyvendinant projektą „Kultūros paveldas pasienio regione – turizmui ir bendradarbiavimui“, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos ir Rusijos Federacijos bendradarbiavimko per sieną 2014-2020 metų programa.

Parodos , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra