Ariogalos apylinkėse muitininkai ir policijos pareigūnai susirėmė su kontrabandininkais

Autorius: Data: 2012-08-31 , 10:05 Spausdinti

2012 m. rugpjūčio 30-osios vakarą Raseinių r., Ariogalos sen., Mikalavos k., kelio Ariogala-Raseiniai-Kryžkalnis 6 kilometre trys Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Kauno skyriaus pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Mercedes Benz 110“.

Automobilyje buvo aptiktas rusiškų kontrabandinių cigarečių krovinys, tačiau pareigūnus netikėtai užpuolė dviem automobiliais („Opel Astra“ ir „VW Golf“) atskubėjusi kontrabandinio krovinio palyda.

Pastarieji savo automobiliu „Opel Astra“ taranavo pareigūnų automašiną, o po to, iššokę užpuolė pareigūnus. Užpuolikų buvo du kartus daugiau, šešetas, po grumtynių, sugebėjo pasprukti, pagrobę dalį cigarečių krovinio. Taip pat pagrobė ir pareigūnų tarnybinį automobilį „Škoda Octavia“.

Tačiau netrukus muitinės pareigūnams į pagalbą atskubėjo kolegos iš Kauno, prisijungė Raseinių ir Šiaulių policijos patruliai. Bendromis pajėgomis pavyko aptikti ir sulaikyti tris asmenis (vienas iš jų „Mercedes Benz 110“ vairuotojas), kurie galėjo įvykdyti nusikalstamą veiką (du iš jų uždaryti į Raseinių r. PK ilgalaikio sulaikymo patalpas, vienas – uždarytas į Šiaulių aps. VPK areštinę). Atlikus kratą buvo surastos ir 30 dėžių pagrobtų cigarečių, taip pat surastas ir pagrobtas pareigūnų automobilis.

Iš viso tą vakarą pareigūnai sulaikė 49 dėžes rusiškų kontrabandinių cigarečių „Byron“, „Arctic“.

Incidento metu vienas iš MKT pareigūnų patyrė lengvus kūno sužalojimus.

MKT Klaipėdos skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Baudžiamojo kodekso 199-2 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas akcizais apmokestinamomis prekėmis).

Ikiteisminis tyrimas dėl plėšimo ir pasipriešinimo pareigūnams pradėtas ir policijoje.

Daugiau informacijos: Muitinės kriminalinės tarnybos vyr. inspektorius, ryšių su visuomene atstovas Gediminas Kulikauskas, tel 8 698 05 895, 8 (5) 274 80 28, gediminas.kulikauskas@cust.lt

Andriaus Vaitkevičiaus nuotr.

Valstybės siena , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra