10 skaitymo suolelių – dešimčiai aktyviausių Lietuvos vietovių

Autorius: Data: 2011-06-20 , 13:50 Spausdinti

Švęsdama savo veiklos 10-metį leidykla VšĮ „Terra Publica“ dešimčiai Lietuvos savivaldybių nusprendė padovanoti skaitymo suoliukus.

Stilingi suoliukai su užrašu „Skaitymo suolelis“ už gerą turizmo infrastruktūrą, kalbos, knygos ir skaitymo puoselėjimą, kultūros paveldo saugojimą iškeliaus į dešimtį atrinktų vietovių. Pirmasis suolelis už sugebėjimą mažus dalykus paversti dideliais, už puikų darbą turizmo srityje, išgražėjusį miesto centrą ir meilę knygai jau pasiekė Birštoną, kiti iškeliavo į Trakus, Kauno rajoną bei Jurbarką.

Leidyklos atstovai, įteikdami suolelius linkėjo savivaldybėms surasti pačias geriausias vietas jiems – ar jaukią medžių paunksmę miesto parke, ar ramų bibliotekos kiemelį. „Norime padrąsinti visuomenę skaityti. Laikas praleistas su knyga praturtina žmones. Tai ne verslo dovana savivaldybių administracijoms, tai mūsų pagarbos ženklas žmonėms, kurie yra neabejingi knygai, krašto istorijai, kultūros paveldo saugojimui ir visiems tiems, kuriems plyta – statybos medžiaga, o ne ginklas“, – sakė VšĮ „Terra Publica“ leidyklos direktorė Danguolė Kandrotienė.

Be jau padovanotų keturių skaitymo suolelių, dar keturi iš jų netrukus iškeliaus į Plungės ir Kretingos rajonų bei Kauno ir Druskininkų miestų savivaldybes. Kam atiteks likusieji du skaitymo suoleliai paaiškės tik metų pabaigoje. D. Kandrotienė pasakojo, kad miestų ir miestelių „atranka“ vyks iki pat spalio mėnesio, kuomet keliaudami po Lietuvą ir įvertinę įvairių šalies miestų turizmo infrastruktūrą bei pasirengimą priimti svečius, leidyklos atstovai atrinks dvi labiausiai skaitymo suolelių nusipelniusias vietoves.

VšĮ „Terra Publica“ įkurta 2001 metais ir specializuojasi turizmo bei vaikų literatūros leidyboje. Leidyklos šūkis – knygos Lietuvai ir apie Lietuvą. Viena iš pagrindinių leidyklos knygų serijų „153 įdomiausi…“. Tai profesionalios didelės apimties puikiai iliustruotos knygos, kuriose aprašomi tik patys vertingiausi ir įdomiausi Lietuvos ir pasaulio objektai.

Daugiau informacijos: Danguolė Kandrotienė, VšĮ „Terra Publica“ direktorė, tel. nr. 8-620 49903, el. paštas: danguole@terrapublica.lt

Nuotraukose:

1. Prie Skaitymo suolelio – Trakų rajono, Birštono, Kauno rajono ir Jurbarko rajono savivaldybių atstovai

2. Skaitymo suoliukas

 

 

Lietuva , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra