„Žuvėdros“ pergalės garsina Lietuvos vardą pasaulyje

Autorius: Data: 2011-12-05 , 09:38 Spausdinti

Šeštadienis, 2011 m. gruodžio 3 d. (Vilnius).

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė medalius Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių čempionato nugalėtojams – Lietuvos komandai, užėmusiai pirmą vietą, bei Rusijos ir Vokietijos atstovams, užėmusiems antrą ir trečią vietas.

Atkaklioji „Žuvėdra“ – vėl geriausia pasaulyje. Didelė laimė teikti apdovanojimus savo šalies komandai. Didžiuokimės kolektyvu, atnešusiu Lietuvai tiek daug pergalių“, – apdovanodama nugalėtojus sakė Prezidentė.

Pasak šalies vadovės, visa Lietuva vertina šokėjų pastangas ir sunkų darbą. „Jūs esate ir visada būsite mūsų žuvėdros“, – sveikindama Lietuvos komandą ir dėkodama tiems šokėjams, kuriems šis čempionatas paskutinis, sakė šalies vadovė.

Prezidentė padėkojo čempionato organizatoriams – Pasaulio sportinių šokių federacijai ir Lietuvos sportinių šokių federacijai – už puikų renginį, o komandai „Žuvėdra“ – už pergales Lietuvai.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė yra Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių čempionato globėja.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Daugiau informacijos:

http://www.lrp.lt/lt/spaudos_centras_392/pranesimai_spaudai/i_lietuva_sugrizes_lotynu_amerikos_sokiu_cempionatas_-_ilgameciu_pastangu_ivertinimas.html

Prezidentė Dalia Grybauskaitė , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra