„Veiklių moterų“ klubas panevėžietes apdovanojo medumi

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

2010 m. gruodžio 11 dieną, šeštadienį, Panevėžio miesto dailės galerija vos sutalpino visus, norinčius dalyvauti renginyje „Dėkoju Tau“. Jo metu buvo pagerbta ir apdovanota net 70 moterų, kurios savo kasdieniu darbu ir pasiekimais garsina Panevėžį.
 
Panevėžio moterų klubas „Veiklios moterys“ lapkritį vietos spaudoje paprašė gyventojų siūlyti Panevėžio krašto moteris, vertas pagerbimo. Iš pradžių panevėžiečiai neskubėjo vardinti kandidačių, tačiau vėliau pasipylė kandidatūrų lietus. Klubo prezidentė Danutė Kriščiūnienė vėliau prisipažino net išsigandusi, ar klubas pajėgs visas nominantes pasveikinti.
 
Per tris savaites buvo pasiūlyta 70 kandidačių. Tai įvairių profesijų moterys – medikės, kultūros darbuotojos, aktorės, politikės, valstybės tarnautojos, ūkininkės, policijos pareigūnė, vienuolė ir t. t. Jas siūlę žmonės įvardijo kaip dirbančias savo darbą profesionaliai, dorai, sąžiningai ir su meile.
 
Visos 70 nominančių šeštadienį buvo pagerbtos renginyje „Dėkoju Tau“ – apdovanotos padėkos raštais, medaus indeliais bei gėlėmis.
 
Į miesto dailės galerijoje, meno kūrinių apsuptyje vykusį vakarą gausiai susirinkę žmonės taip pat stebėjo retro šokių kolektyvo „Miestelėnai“ programą, gėrėjosi salono „Abiti“ vestuvinių bei proginių suknelių kolekcijomis.
 
U. Mikaliūno nuotr.
 
www.lrytas.lt
 
Nuotraukose: Apdovanotos įvairių profesijų moterys

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra