„Tūkstantmečio žvaigžde“ pagerbta Toronto lietuvių bendruomenės pirmininkė

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Ilgametė Toronto lietuvių bendruomenės pirmininkė Danutė Garbaliauskienė už lietuvybės puoselėjimą Kanadoje apdovanota „Lietuvos tūkstantmečio žvaigžde“.
 
Lietuvos užsienio reikalų ministerijos garbės ženklą Toronte 2009 m. spalio 9–11 dienomis vykusių Kanados lietuvių dienų metu D. Garbaliauskienei įteikė Lietuvos ambasadorė Kanadoje Gintė Damušytė.
 
Kanados lietuvių dienų metu pristatyta Kanados lietuvių menininkų darbų paroda. Joje savo darbus eksponavo daugiau kaip 20 lietuvių kilmės menininkų iš visos Kanados. Šventėje koncertavo grupė iš Lietuvos „Jonis“, aktorė ir dainininkė Nijolė Narmontaitė, pasirodymus surengė Kanados lietuvių šokių ir muzikos ansambliai iš Toronto, Hamiltono, Monrealio ir Otavos.
 
Užsienio reikalų ministerijos garbės ženklas „Lietuvos tūkstantmečio žvaigždė“ įsteigtas 2007 metais Lietuvos valstybei ir jos užsienio politikai nusipelniusiems asmenims pagerbti.
 
Šiuo garbės ženklu yra apdovanojami Lietuvos ir užsienio valstybių piliečiai už ypatingus nuopelnus garsinant Lietuvos vardą, puoselėjant ir plėtojant tarpvalstybinius santykius, taip pat už ypatingus nuopelnus valstybės tarnyboje.
 
www.lrytas.lt

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra