„Saulės brolių“ ypatingas koncertas – 1-ojo albumo pristatymas

Autorius: Data: 2011-11-28 , 12:49 Spausdinti

Kauno ryšių istorijos muziejuje 2011 m. gruodžio 2 d. (penktadienį) 19 val. grupė „Saulės broliai“ kviečia į ilgai laukto pirmoji albumo pristatymo koncertą.

Atkeliavus kalendorinei žiemai, vis tik kartu prisiminsime vasarą, svajosime besiklausant senų ir naujų dainų, džiaugsimės kartu su Jumis pirmąja grupės kompaktine plokštele.

Grupės nariai – broliai Donatas Petreikis (balsas, gitara) ir Saulius Petreikis (įvairūs pučiamieji instrumentai, balsas), Tadas Dešukas (smuikas, balsas, bosas), Vytis Vainilaitis (būgnai, perkusija), Audrius Pazniokas (akordeonas).

„Saulės broliai“ susikūrė ne taip ir seniai, bet į savo koncertus jau sutraukia būrius gerbėjų. Šis albumas „Kelionė“ yra pirmas atviras ir tvirtas ženklas, kad šis neatsitiktinis muzikantų susibūrimas, pavirto į kažką, ką ir žodžiais būtų sunku įvardinti. Albume visos dainos ir muzikinės kompozicijos yra savitai skirtingos, su savo žinutėmis, užfiksuotomis akimirkomis, tarsi kelionės užrašai ar prisiminimai. Sukaupta energija ir gyvos emocijos yra neįmanomos be darnaus ir nuoširdaus idėjų dalinimosi. Būtent tas broliškas bendravimas, kuris visų repeticijų, koncertų ir kitų kelionių metu lydėjo grupės narius, suartino ir pavertė tikra grupe, kuri šiandien su Jumis nori pasidalinti savo muzika.

Klausytojams ši profesionalių muzikantų kompanija žada švelnių vokalų palydėtas nuoširdžias balades, ugningas keltiškas melodijas ir armėniško duduko tembrą, indiško bansūrio lengvumą, nukeliantį į dykumas bei erdvų trimito garsą, nuskraidinantį mėnulio ir žvaigždžių link, ir visa tai kartu su tekstais, kviečiančiais svajoti, susimąstyti ir iš naujo atrasti grožį paprastuose dalykuose.

Muzika ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra