„Piliečių bendruomenės branda prasideda ten, kur šie piliečiai gyvena“, – Jubiliejaus proga sveikindama Lietuvos savivaldos atstovus sakė Seimo Pirmininkė I. Degutienė

Autorius: Data: 2010-01-10 , 07:33 Spausdinti

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkė Irena Degutienė dalyvavo vietos savivaldos 90-mečio minėjime.

Sveikindama savivaldybių vadovus ir atstovus jubiliejaus proga, Seimo Pirmininkė pabrėžė, kad prieš devynis dešimtmečius tuometinei Lietuvos Tarybai teko svarbi užduotis priartinti valstybę prie atokiausiuose šalies kampeliuose gyvenančių piliečių.

„Kokie išmintingi buvo mūsų protėviai, kurie suprato, kad tuo metu Kaune veikusi valdžia negali išspręsti visų problemų. Kad jos turi būti sprendžiamos šalia žmogaus – ten, kur jis gyvena ir kur yra jo šeima, kur jis dirba ir kur jam skauda, – sakė I. Degutienė. – Ačiū Jums visiems, kurie tas problemas ir sprendžiate. Ačiū visiems savivaldybėse dirbantiems darbuotojams.“

Parlamento vadovė pažymėjo, kad šiandien savivaldybės daug prisideda prie geresnio ir oresnio gyvenimo Lietuvoje sukūrimo.

„Piliečių bendruomenės branda prasideda ten, kur šie piliečiai gyvena. Jūs dirbate piliečiams ir kartu su piliečiais. Tik taip dirbdami kartu galime pasiekti, kad šiandien kiekvienas žmogus drąsiai sakytų: „aš esu Lietuvos pilietis“. Tik kartu pasieksime, kad čia būtų gera gyventi mūsų vaikams ir mūsų anūkams“, – sakė Seimo Pirmininkė.

I. Degutienė pabrėžė, kad šiandien visi Lietuvos piliečiai išgyvena sunkmetį ir paragino visiems drauge jį įveikti.

„Sunkumus lietuviai geba įveikti ir gali juos įveikti. Mes neverkiame ir nedejuojame, mes – dirbame. Linkiu Jums susidūrus su sunkumais nepalūžti, susitelkti bendram darbui ir į jį įtraukti vietos bendruomenes“, – sakė Seimo Pirmininkė.

Parlamento vadovė taip pat pasveikino savivaldos apdovanojimu „Auksinė krivūlė“ pagerbtus laureatus ir riterius, o Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentui įteikė skulptūrėlę „Gintarinis vėjas“.

Seimo Pirmininkės sekretoriatas

http://sc.bns.lt

Kontaktinis (-iai) asmuo (-enys):
Juozas Ruzgys, Seimo Pirmininkės atstovas spaudai
LR Seimo kanceliarija
Tel.: 852396023, 
juozas.ruzgys@lrs.lt

Nuotraukoje: LR Seimo Pirmininkė I. Degutienė

Sena VorutaComments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra