„Marijos radijo“ programų direktoriumi paskirtas kun. Kęstutis Kėvalas

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Naujuoju „Marijos radijo“ programų direktoriumi paskirtas teologijos mokslų daktaras Kęstutis Kėvalas. Jis pakeitė laikinai šias pareigas ėjusį Liutaurą Serapiną.

Kunigas K. Kėvalas 1997–2001 m. mokėsi JAV, Baltimorėje. Šiuo metu yra Vytauto Didžiojo Teolgijos fakulteto prodekanas ir moralinės teologijos dėstytojas.

Ne tik bažnytiniuose, bet ir akademiniuose sluoksniuose gerai žinomas, Vytauto Didžiojo universiteto Teologijos fakulteto prodekanas ir dėstytojas kun. K. Kėvalas pastaraisiais metais itin daug dėmesio skyrė tokioms temoms kaip Bažnyčios socialinis mokymas, laisvosios rinkos ekonomikos ir krikščionybės suderinamumas.

Šiemet jam atiteko JAV įsikūrusio Aktono institute kasmet teikiama Michaelio Novako vardo premija.

Turintis platų ir gilų žvilgsnį į Bažnyčios ir visuomenės problemas, šį požiūrį jis sieks skleisti ir radijo bangomis. „Tobulinsime programų kokybę ir sieksime, kad „Marijos radijas“ būtų liaudies radijas, kuriame atsakymus į aktualius klausimus išgirstų paprastas žmogus“, – Krikščionybės žiniasklaidos tarnybai sakė naujasis „Marijos radijo“ programų direktorius kun. K. Kėvalas.

Marijos radijas yra transliuojamas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje ir Anykščiuose.

www.bernardinai.lt

Nuotraukoje: Kun. K. Kėvalas

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra