„Knygų turgus“ prikelia knygas naujam gyvenimui

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Išskirtinio „Knygų turgaus“ kūrėjai džiaugiasi, kad idėja gelbėti knygas pasiteisino ir virto viena iš didžiausių nenaujų knygų prekyviečių Lietuvoje.
 
„Skaudu matyti, kaip knygos atiduodamos perdirbti, deginamos ar dar blogiau – išmetamos į šiukšlyną. Juk knyga yra žmogaus kūrinys, kurį reikia gerbti. Buvome įsitikinę, kad atsiras žmonių, kuriems tų „pasmerktų“ knygų reikės ir neklydome“, – sako idėjos autorius Jonas Plenta.
 
Visos Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“, įsikūrusiame „Knygų turguje“ esančios knygos yra superkamos iš jas atnešusių žmonių, o parduodamos už simbolinę kainą.
 
Šiuo metų čia yra daugiau kaip 50 tūkst. įvairiausio pobūdžio leidinių. Visos knygos yra geros būklės, tinkamos skaityti.
 
„Žmonės kasdien atneša daug naujų knygų, todėl turime nuolatinių lankytojų, kurie stengiasi nepraleisti pro akis išskirtinių leidinių“, – pasakojo J. Plenta.
 
Tačiau į turgų užsuka ne tik retenybes medžiojantys „knygų gurmanai“, bet ir aktualios literatūros ieškantys moksleiviai, akademinės bendruomenės nariai, laisvalaikio skaitinių ir techninės literatūros ieškantys žmonės.
 
Pasak J. Plentos, „Knygų turgus“ yra ir savotiška mainų vieta: atvežę nebereikalingas knygas, žmonės įsigyja tai, ko jiems reikia.
 
Didžiausia dalis knygų šiame turguje yra parduodamos už 2–3 Lt, tik kai kurių kaina siekia 10 Lt.
 
Daugiau informacijos: prekybos miestelio „Urmas“ rinkodaros vadovas Jonas Plenta, tel.: 8 620 47210
 
Nuotraukose: „Knygų turguje“ esančios knygos superkamos iš jas atnešusių žmonių ir parduodamos už simbolinę kainą

Voruta. – 2010, lapkr. 27, nr. 22 (712), p. 16.

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra