„Euroregiono Nemunas“ paroda Gardine

Autorius: Data: 2011-10-05 , 09:31 Spausdinti

2011 m. rugsėjo 28-30 dienomis Baltarusijoje, Gardino mieste surengta tryliktoji paroda-mugė „Euroregionas Nemunas 2011“.

Joje savo produkciją – maisto pramonės gaminius, plataus vartojimo prekes, baldus, statybines medžiagas, laisvalaikio, turizmo ir kitas paslaugas pristatė kelios dešimtys bendrovių, įstaigų ir organizacijų iš Baltarusijos, Rusijos Federacijos, Lietuvos ir Lenkijos. Kartu surengtas ir tarptautinis investicijų forumas „Gardinas – miestas sienų sankryžoje“ bei antrasis regioninis Baltarusijos ir Latvijos verslo forumas.

Šiemet parodoje-mugėje dalyvavo ir VšĮ Nemuno euroregiono Marijampolės biuro, taip pat Alytaus ir Lazdijų turizmo informacijos centrų atstovai. Stende, kuris buvo pavadintas bendru „Kaimyninė Lietuva“ pavadinimu, pristatytos Marijampolės ir Alytaus apskritys, turizmo galimybės jose, įdomiausi objektai.

Stendas sulaukė didelio lankytojų dėmesio – domėtasi, kur Lietuvos pasienio regionuose galima praleisti laisvalaikį, kokios aktyvaus poilsio formos yra siūlomos. Sulaukta daug klausimų apie gydymąsi Lietuvos kurortuose, apie galimą vizų režimo palengvinimą ir pan. Jau antrąją renginio dieną buvo išdalinti beveik visi lankstinukai ir brošiūros,  kuriuos atsivežė parodos-mugės dalyviai iš Lietuvos.

Parodų centro konferencijų salėje buvo surengta spaudos konferencija, kurios metu pasikeista nuomonėmis apie kaimyninį bendradarbiavimą, kalbėta apie investavimo galimybes kaimyninėse šalyse, apie būdus suaktyvinti verslininkų kontaktus.

Nemuno euroregiono Marijampolės biuro inf.

http://www.nemunas.info

Nuotraukose:

1, 2, 3. Lietuvos stendas sulaukė daug lankytojų

4. Lietuvos atstovų stendą aplankė ir Gardino srities vykdomojo komiteto pirmininkas Semionas Šapiro (antras iš dešinės)

Lietuva - Baltarusija , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra