„Aušros“ muziejuje prasidėjo „Kalėdiniai stebuklai“

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

2010 gruodžio 1 d. – 2011 m. sausio 31 d. Šiaulių „Aušros“ muziejus organizuoja kasmetinę akciją „Kalėdiniai stebuklai“ Šiaurės Lietuvos vaikų globos namų ir specialiųjų mokyklų auklėtiniams.
 
Prieš ir po Kalėdų vaikai kviečiami nemokamai apsilankyti „Aušros“ muziejaus padaliniuose, apžiūrėti ekspozicijas ir dalyvauti pasirinktame edukaciniame užsiėmime. Šiuo metu edukacinius užsiėmimus jau užsisakė daugiau nei 150 globos namų auklėtinių. Planuojama, kad muziejaus edukacinė akcija sukvies apie 800 vaikų iš globos namų ir specialiųjų mokyklų.
 
Per tris kalėdinės akcijos vykdymo metus „Aušros“ muziejų aplankė daugiau kaip 900 auklėtinių iš Šiaulių miesto ir apskrities vaikų globos namų, šeimynų ir specialiųjų mokyklų. Vaikai, padedami profesionalių muziejaus darbuotojų, galėjo mokytis ir kurti, žaisti ir siausti, pramogauti ir pokštauti muziejuje.
 
Vaikai turės progą nemokamai apsilankyti visuose „Aušros“ muziejaus padaliniuose ir sudalyvauti siūlomuose edukaciniuose užsiėmimuose „Kalbanti dėžutė“, „Archeologiniai kasinėjimai“, „Daraktorinė mokykla“, „Žaislai iš šiaudų“ ir t. t. Akcijos dalyviai susipažins su įdomiais archeologijos, etnografijos, dailės, istorijos, technikos faktais ir išmėgins muziejaus siūlomas edukacines pramogas: pamėgins žąsies plunksna rašyti ant medinių lentelių, nusivys archeologinio kostiumo detalę – virvutę, išbandys jėgas nusikaldami monetą, pasidarys kalėdinį žaisliuką iš šiaudų, išmoks beldimu perduoti norimą žinią, sužinos, kaip saugiai važiuoti dviračiu, nusilipdys iš molio puodą bei turės galimybę pabūti tikrais archeologais – išmoks kasinėti, rasti ir fiksuoti radinius.
 
Vaikams apsilankymą muziejuje primins pačių sukurti darbeliai ir rėmėjų dovanos.

Corbis/Scanpix nuotr.

 
www.delfi.lt

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra