„Air Lituanica“ planuoja skraidinti nuo 188 tūkst. keleivių

Autorius: Data: 2012-10-19 , 11:45 Spausdinti

Pagrindinio sostinės oro vežėjo veiklos koordinavimo grupės nariams 2012 m. spalio 18 d. Vilniaus savivaldybėje buvo pristatytas atnaujintas „Air Lituanica“ verslo planas, informacija apie planuojamas kryptis, keleivių srautus.

Susitikime dalyvavo Susisiekimo viceministras Rimvydas Vaštakas, Ūkio ir Užsienio ministerijų atstovai, „Air Lituanica“ verslo plėtros konsultantai, Vilniaus oro uosto atstovai, Vilniaus savivaldybės departamentų vadovai.

Susitikime buvo diskutuojama dėl planuojamų krypčių, lėktuvų modelių. Taip pat buvo pristatyta tikslinė grupė, kuriems skirtos avialinijos – tai vidutinių pajamų vartotojas, kuris avialinijas rinksis dėl kokybės, patogių skrydžių laikų ir sutinkantis už tai mokėti šiek tiek didesnę kainą nei pigių skrydžių bendrovės. Bilieto vidutinė kaina galėtų siekti nuo 300 litų.

Primename, kad ekspertų skaičiavimais, turistai, atskrisiantys „Air Lituanica“ lėktuvais per metus Vilniuje ir Kaune išleis per 36,2 mln. litų. Pirmaisiais metais ketinama skraidinti apie 188 tūkst. keleivių. Pirmaisiais metais planuojame skraidinti į 6 miestų pagrindinius oro uostus – Amsterdamą, Briuselį, Kijevą, Londoną, Maskvą, Palangą, po metų veiklos atidaryti dar 6 naujas kryptis – Stokholmą, Miuncheną, Berlyną, Sankt Peterburgą, Hamburgą, Tbilisį, o 2015 metais – skraidinti į dar vieną miestą Stambulą.

Prie bendrovės steigimo jau prisidėjo 14 Lietuvos įmonių ir verslininkų: ADLEX, Antanas Guoga, ARVI, Balsas.lt, Baltic Optical Disk, Brian Joffe, Garsų pasaulis, Lietuvos rytas, MG Baltic Investment, Modus, Panevėžio keliai, SBA, Vičiūnai Group, Vilniaus vystymo kompanija.

Bendrovės partneriai – Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija, Ūkio ministerija, Užsienio reikalų ministerija, Tarptautinis Vilniaus oro uostas.

Anton Nikitin, Viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistas, Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius, tel. 211 27 37, vrt@vilnius.ltwww.vilnius.lt, http://www.facebook.com/vilnius.lt

Aviacija , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra